Олексій Замковий

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Округ№2: Центр+Княгинин

Ветеран АТО, громадський діяч.

Мені 45 років. Народився в Івано-Франківську. Деякий час працював у карному розшуку, пізніше служив у відділі по боротьбі з бандитизмом. На пенсію пішов з посади заступника начальника відділу.

Коли прийшла війна, взагалі не вагався чи йти – я мав підтримати своїх друзів і мав допомогти країні. Демобілізувався і повернувся до рідного міста.

Відразу ж зайнявся громадською діяльністю, оскільки побачив, як міська рада у незаконний спосіб “пропихала” забудову вулиць Макогона – Крайківського. Не міг мовчки спостерігати за цим і почав боротьбу разом із громадою. Будівництво незаконної забудови вдалося зупинити аж через суд.

Було важко, мене намагалися дискредитувати, суди по моїх справах тривають і досі. Але тоді мене підтримала команда Української Галицької Партії — і тепер з ними я балотуюся в депутати у міську раду.

Я довіряю людям, які поруч зі мною. І, зазвичай, це – молодь. Вони не “забруднені” ані політикою, ані зв’язками, ані корупцією. Моїй дитині майже 16-ть, і я хочу, аби її майбутнє будували саме такі люди.

Я хочу, аби люди, яким довірять місто чи село, працювали не на телебачення. А справді зробили для міста потрібні зміни.

Так хочемо у Європу, то маємо бути сильними і не корумпованими.

Балотуюся в депутати, бо теперішня влада не відстоює інтереси громади.

Мій план на депутатство виглядає так:

  • облагородження міста: збереження історичної частини, реставрація приміщення колійової лікарні на вулиці Тарнавського, збільшення кількості зелених насаджень
  • реорганізація схем дорожнього руху в центральній частині міста
  • повернення вулицям історичних назв

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]