Олег Саїк

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Округ №5 Позитрон – Каскад – Вовчинецька – Миру – Української Дивізії – с.Вовчинець – с.Колодіївка

Громадський активіст, волонтер, голова Івано-Франківської міської організації Української Галицької Партії

28 років. Ще зі школи Олег мріяв стати банкіром, бо йому завжди подобалась «мова цифр». Вищу освіту здобув у Львівському інституті банківської справи Національного банку України. Під час навчання мав різні підробітки — офіціант в ресторані чи член виборчих комісій на виборах давались хлопцеві легко та цікаво. Це був той досвід, за який зараз дуже вдячний. Деякий час працював і за фахом, та паралельно зі всім був активним волонтером. Саме громадська діяльність привела хлопця у політику. Три роки тому долучився до команди Української Галицької Партії. зараз очолює УГП в Івано-Франківську.

Найбільше хочеться змінити забюрократизованість процесів, а ще «нелюдське» ставлення як до споживачів послуг так і до тих, хто їх надає. Я хочу бути корисним для свого міста тут і зараз. Вірю, що зміни можливі. Потрібно лише в потрібний час у потрібному місці застосувати потрібні інструменти. У тих умовах, які зараз є в Україні, важко щось передбачати, проте я впевнений, що майбутнє кожної людини напряму залежить від сьогоднішніх рішень та вчинків».

Кожного дня Олег працює, щоб Івано-Франківськ ставав комфортнішим для містян та безпечним для дітей. Кілька років є активним учасником усіх проукраїнських акцій у рідному місті: “Не дай злити справи Майдану”, “Ні капітуляції”, “Аваков-чорт” та десятки інших заходів, які організовував чи до яких долучався Олег Саїк.

Як економіст — знає, що залучення інвестицій є одним із найважливіших завдань для місцевої влади, адже в такий спосіб можна пришвидшити розвиток міста. Вірить, що Івано-Франківськ вже зовсім скоро стане сучасним європейським містом.

Не завдяки, а всупереч тому, хто зараз очолює наше місто, вважаю Івано-Франківськ найкомфортнішим містом для життя в Україні.

Івано-Франківськ має стати унікальним містом, а не просто «воротами в Буковель».

Сьогодні економічна наука дає нам безліч способів для аналізу. Чи ефективно розподіляються кошти платників податків, чи прозоро їх використовують, чи всі кошти йдуть на об’єкти і тд. Чи все ж ми можемо нарешті реконструювати аеропорт, відремонтувати вулиці, забезпечити школярів сучасним обладнанням, а також сприяти розвитку культурного життя міста!

Я йду на вибори, щоб:

— створити сприятливі умови для залучення інвестицій у місто

— залучити фінансування для медичної сфери

— реставрувати та осучаснити франківський аеропорт

— облагородити громадські простори й місця відпочинку франківців

Більше про Олега Саїка можна почитати за посиланням.

 

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]