Наталія Митник

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Округ№4 Коновальця- Сахарова – с.Братківці – с.Березівка – с.Тисменичани – с. Черніїв – с. Камінне

Дитячий анестезіолог, заступниця медичного директора з хірургії та неонатології Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. Співзасновниця профспілкової організації “Альтернативна профспілка медичних працівників” ОДКЛ.

Мені – 42 роки. З дитинства завжди хотіла всім допомогти і підтримати. В моєму оточенні не було медиків, тому не пам’ятаю, коли і чому саме з’явилася така мрія, але вже зі школи я твердо вирішила – хочу бути медиком.

Якщо говорити про освіту, то в мене їх дві — медична і публічне управління. Вчитися вдруге не планувала. Але коли почала активніше цікавитися можливими змінами в медицині, реформою охорони здоров’я, на власній роботі відчувала недоліки управління та брак менеджерських компетенцій в керівників усіх рівнів в охороні здоров’я зрозуміла, що хочу і можу це змінити. А відповідна освіта допоможе це робити більш професійно та якісно.

Окрім основної роботи є позаштатною експерткою Національної служби здоров’я України (НСЗУ). На практиці це означає, що допомагаю впроваджувати медичну реформу на місцевому рівні. Багато стикалась із тим, що медична реформа ставала кісткою в горлі деяким керівникам лікарень та чиновникам. Усе тому, що тоді доведеться все робити чесно і прозоро, а вони так не вміють. От працюю із тим напрямком.

Робота лікарів не настільки солодка — вона важка і фізично, і психологічно. Мені прикро, що праця лікарів досі не оцінюються гідно. Я зроблю все, аби хоча б на місцевому рівні змінити це.

Моя громадянська позиція почала формуватися ще в часи помаранчевої революції. Тоді і зрозуміла, що жити в суспільстві і бути аполітичними – неможливо.

2018 став для мене переломним. Тоді в обласній дитячій лікарні було багато правопорушень з боку керівництва. На жаль, люди звикли миритися з беззаконням замість того, щоб захищати свої права. Я не могла мовчати. Тому із кількома однодумцями вирішили створити нову, дієву справжню організацію, яка відстоюватиме реальних працівників, а не керівників. Так в обласній дитячій лікарні народилася первинна профспілка. Назвали її «Альтернативна профспілка медичних працівників» і почали боротися за права медиків.

Цього року йду в депутати, бо вважаю своєю місією відстоювати проведення медичної реформи на якісному рівні.

Більше про Наталію Митник можна дізнатися за посиланням.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]