Наталія Демяник

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Округ №3: Бам- Короля Данила – Мазепи- с.Крихівці – с.Чукалівка – с.Драгомирчани – с.Радча

Секретарка обласної організації Української Галицької Партії, громадська активістка, волонтерка, членкиня ГО “Дружина Воїна”

Вік: 36

Я корінна франківчанка, народилася в сім’ї простих робітників:  мама працювала бухгалтеркою у лікарні, а батько – на арматурному заводі.

Зараз з чоловіком виховуємо двоє чудових дітей, котрі мріють про професійний футбол та акторську сцену. Я вірю, що в них вийде реалізуватися саме в Івано-Франківську. З власного досвіду знаю, що таке війна. У 2014 році чоловіка рапортували на Схід. Поки він захищав державу, сама виховувала дітей. Довелось приймати нові виклики і давати раду за двох. Та після приходу чоловіка з війни випробування не закінчились – потрібен був час та зусилля на його реабілітацію і повернення до цивільного життя. Ми успішно здолали  цей шлях. Тоді і почала допомагати іншим жінкам з подібними проблемами, працювала також із внутрішньо переміщеними особами, волонтерила в «Карітасі». Втілила багато ініціатив і проєктів. Це були зустрічі сімей з психологами, духівниками, різні майстер-класи.

Не раз чула слова вдячності. Такі щирі, що аж до сліз. Тоді я зрозуміла, що все було недаремно. І що цей шлях  мій.

В політику пішла несподівано для себе. В один день я просто відчула потребу допомогти людям, які опинилися у такій ситуації, як я колись

Так я вирішила, що балотуюся в міську раду.

Прагну змін для людей, зокрема: 

  • хочу працювати над програмою з підтримки сімей учасників АТО (ОСС), відстоювати їх права та інтереси; 
  • обіцяю навести лад у дитячій школі футболу;  
  • буду дбати про облаштування місця для вигулу домашніх тварин і дресирування собак.

Більше про Наталію Демяник можна дізнатись за посиланням.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]