Максим Шовкопляс

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Округ №4

Співзасновник та керівник компанії “ЛЕТ-ІФ”, аспірант Івано-Франківського національного технічного університету нафти та газу, пластун.

Мені 33 роки. Живу в Івано-Франківську, бо вважаю це місто найкомфортнішим в Україні.

Вищу освіту здобув в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти та газу. Зараз продовжую навчання в аспірантурі. Мрію про викладацьку діяльність. 

Двадцять років тому прийшов до Пласту – Національної скаутської організації України і досі залишаюся в пластовій родині.

Щиро переконаний у тому, що наші діти мають виховуватися в українському дусі: вони повинні розуміти важливість боротьби наших предків, цінність української духовної спадщини та необхідність її збереження для майбутніх поколінь.

Справедливість, свобода слова, вільнодумство — це все дав мені ПЛАСТ. Тому, коли хлопці із організації почали збиратися на Помаранчеву революцію, навіть не думав. У Києві на нас чекали спартанські умови: спали на підлозі, їли сухом’ятку, милися по черзі. На другу революцію зібралися за одну ніч.

Зараз Україна нагадує мені чортополох — занедбана, засохла, але коли цвіте, то красиво і дуже корисно. Маємо спільно добре попрацювати, щоб наша Україна почала квітнути.

Нарікати на владу немає сенсу, якщо ти  не готовий взяти на себе відповідальність. Тому я йду в депутати.

 Є речі, які варто змінити на краще. Мої пропозиції:

  • пристосувати місто для молоді: збудувати скейт-парки, спортивні майданчики тощо  
  • облагородити прибережні території річок
  • зробити місто зручним не лише для пішоходів, але й для водіїв

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]