Ірина Кравець

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 • Народилась у 1985 році у місті Новий Розділ Львівської області. 
 • Займає посаду секретаря ради та здійснює повноваження міського голови у місті Новий Розділ.
 • Є депутатом Новороздільської міської ради VI-го скликання як секретар депутатської комісії з питань земельних відносин та VII-го як секретар ради.
 • Кандидатка: на посаду голови Новороздільської ОТГ 
 • Округ: Стрийський

 

Публікації/виступи у медіа:

#1 Ірина Кравець: “Історія сім’ї пані І. – гірка і драматична. Наш центр їй допомагає, а на порозі зими просить мешканців надати пані І. та її 7-місячному синочку в оренду житло”

#2 Ірина Кравець: “Щоб уникнути такого здивування, слід мислити стратегічно, а не розпилюватися на важливі, та все ж повсякденні потреби”

#3 Ірина Кравець: “Я дала собі слово вистояти, і не маю права здаватися”

#4 Ірина Кравець: “Я не могла дозволити собі здатися у складній для міста ситуації”

 

Близька по духу цитата:

“Коли життя дарує лимони – роби з них лимонад”

 

Біографія Ірини Кравець

 • Вона очільниця Нового Роздолу з листопада 2019 року. Тоді 28-тисячне місто опинилося без тепла, зі зривом всього опалювального сезону. І в розпал цієї кризи міський голова та його два заступники подають у відставку, зрадивши громаду. Бо як інакше можна сприйняти такий крок?
 • Ірина Кравець із секретаря ради стає в.о. міського голови. І, закотивши рукава, робить все можливе, аби мешканці отримали теплі батареї в домівках.
 • Спочатку було складно і важко. Її викликали на кожен прорив у місті. Тоді не було ні майстрів, ні техніки. І вона їхала на приватні підприємства, просила допомоги, домовлялася про техніку: від екскаватора до кранів.  Виїжджати серед ночі вже стало звичним для Ірини Кравець. І з часом люди зрозуміли  –  тільки спільною працею та підтримкою можна досягнути результату. І це, за словами Ірини Кравець, додавало їй сили боротися за місто.
 • Зиму місто пережило з теплом. Та вже на весну отримало новий виклик – пандемію. Перед тим, як кинути великі кошти на дезинфекцію міста, Ірина Кравець дочекалася вердикту спеціалістів, які визнали, що це – неефективно. Відтак, пріоритетним у боротьбі з короновірусом став захист медиків: закупівля необхідного у медзаклади.
 • Крім цього, місту на чолі з  Іриною Кравець вдалося виділити кошти на розвиток місту, зокрема на оновлення харчоблоку, капремонт вікон і дверей у дитсадку, придбати комп’ютерне обладнання і меблі для шкіл. Також є фінансування реконструкції центральної площі та ін. Окрім цього, додатково вона залучила у розвиток міста понад 2,5 млн грн з обласного бюджету.
 • Як депутат міської ради двох скликань та діючий депутат команди “Конкретних справ”, спільно з однодумцями вдалося організувати в місті літній кінотеатр, закупити у лікарню нові дерев’яні меблі, відремонтувати і пофарбувати лавки та розмалювати паркан стадіону, який став також фотозоною та окрасою району у Новому Роздолі. А щорічний конкурс флешмобів, приурочений Міжнародному дню рідної мови, дозволяє залучити різні колективи міста.
 • Ірина Кравець стала прикладом того, як наполегливість та фаховість за пів року може вирішити питання, які не вирішувались впродовж десятка років. Головна мета кандидатки – показати, що Новий Розділ може змінитися ще більше та стати зразковим для інших громад.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]