Галина Паньків

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Округ №6 Хоткевича- Незалежності – с. Угорники – с. Микитинці – с. Хриплин – с. Підпечари – с. Узин – с. Добровляни

Голова правління ОСББ “Наша господа”, викладачка, громадська діячка, волонтерка

Мені 58 років. Разом з чоловіком започаткувала школу водіння — він був інструктором, а я вела бухгалтерію. Чоловік помер, але я не покинула нашу сімейну справу – бо він хотів, щоб вона жила. І я зробила усе, аби виконати його останнє слово. 

На Майдан, зізнаюся, потрапила випадково. Мала робочу поїздку в Київ, коли хлопець у потязі порадив прийти на площу. Сказав, що цю атмосферу я не забуду до кінця життя. І був правим. Як пішла туди, так і не змогла відійти.

Новий рік зустрічала разом з десятками тисяч однодумців і побратимів. Було відчуття єдиної величезної родини, відчуття спорідненості душ і помислів усіх людей, які вийшли на МАЙДАН.

А потім була війна, прохання про допомогу добровольцям і бійцям ЗСУ, на які я не могла не відгукнутись. Разом із сусідами збирали допомогу і відправляли на фронт. Мали особливе замовлення від хлопців –  вишиванки для 1-шої окремої гвардійської танкової бригади «Тунгуска». І ми його виконали.

 Стала головою ОСББ «Наша господа» у своєму будинку. За чотири роки разом зі сусідами зробила в 10 разів більше, ніж за 20 років ЖЕК. Ремонтні роботи, утеплення і реконструкція будинку йдуть сьогодні повним ходом. Зробили нашому ОСББ навіть власний сайт.  

Можна все життя проклинати темряву, а можна запалити маленьку свічку. Я обираю другий варіант. Тому я йду у депутатство. 

Я прагну, щоб моє депутатство було із виборцями спільним проєктом, де ми спільно втілимо багато корисних ініціатив.

В депутати йду, тому що чіткий план завдань:

— вул. Тисменицька 238-248 – прокладання дощової каналізації, щоб припинити затоплення підвалів;

  — с. Микитинці – вирішення болючих питань дитячого садочка (хоч там недавно і відкрили новий садок, але переважна більшість дітей з Микитинець туди не потрапила) і пустуючих родючих земель навколо села;

  — с. Хриплин – Хриплинський промвузол –  залучення ефективних інвесторів;

  — с. Угорники – вирішення проблеми з підключенням до центральних  водопровідної і каналізаційної систем. 

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]