БОГДАН ЦЮВАНИК

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Народився у 1986 році у місті Львові.

Працює заступником директора Благодійної Організації “Мальтійська служба допомоги у Львові” та веде власну підприємницьку діяльність.

Експерт у сферах: розвиток парків і зелених просторів міста, безпечні та сучасні дитячі майданчики, якісне та розвиваюче дозвілля для львів’ян будь-якого віку, сімейна політика міста, infotainment.

Кандидат: у депутати до ЛМР від Української Галицької Партії

Округ: Сихівський район Львова

Публікація чи виступи у медіа:

У Львові волонтери виготовляють захисні маски для лікарів на 3D-принтері
Зона небезпеки. Чому треба змінити вимоги до спорудження дитячих майданчиків
У Парку культури встановлять перший у Львові інклюзивний дитячий майданчик
Майданчик на мікроквартал, дозвіл на будівництво та норми безпеки: про що говорили на дискусії по розвитку дитячих майданчиків

Інспекція дитячого майданчика

Парк культури і змін

Богдан Цюваник народився 1986 року у місті Львові. В 2003 році завершив навчання в СШ №4 (зараз Лінгвістична гімназія). Поступив на факультет міжнародних відносин Львівського Національного Університету імені Івана Франка, який успішно закінчив в 2008 році з дипломом магістра міжнародного права, та перекладача (англійська мова). Другу вищу освіту здобув в Львівському Інституті Банківської Справи за спеціальністю Економіка та підприємництво. Крім цього пройшов чимало додаткових тренінгів та навчальних програм у сфері бізнесу, державного управління та лідерства.


Трудову діяльність почав у відділі з підготовки до Євро 2012 у Львівській обласній державній адміністрації. Пізніше працював у ряді комерційних українських та іноземних підприємств, розвивав власний бізнес і навіть встиг бути обраним депутатом до Новояворівської міської ради. Значних успіхів досягнув під час роботи над реформуванням Львівського Центрального Парку Культури. Спільно з командою лише за півтора роки вдалося втричі підвищити відвідуваність, збільшити прибутки, наповнити парк новими майданчиками та подіями, залучити понад півтори мільйони позабюджетних коштів на розвиток підприємства і найголовніше – показати приклад справді ефективної роботи комунального підприємства.


Саме під час роботи у парку, залучивши грант UNICEF на облаштування першого в місті інклюзивного дитячого майданчика, дізнався про проблему відсутності в Україні норм безпеки для дитячих майданчиків. Виховуючи чотирьох дітей, Богдан не міг пройти осторонь, і саме тому, ставши в 2016 році помічником народного депутата, першою справою якою він зайнявся – було затвердження таких норм в нашій країні. Пізніше, небайдужість до сімейних та дитячих проблем привела Богдана до робочої групи ЛМР для реалізації стратегії “Львів дружній до дітей та молоді” в рамках якої вже два роки ведеться активна робота задля позитивних перетворень нашого міста.

З 2018 року працює заступником директора в українському осередку міжнародної благодійної організації “Мальтійська служба допомоги у Львові” та займається соціальними і благодійними проектами.

Партієць УГП з 2015 року. Сьогодні Богдан – кандидат у депутати до ЛМР у Сихівському районі. Пріоритетна задача на окрузі – зробити у Сихівському районі якісне та безпечне дозвілля, забезпечити доглянуті сквери, парки та сучасні майданчики.

“Значну частину життя проживши в Сихівському районі, розумію, що попри позитивну динаміку розвитку мікрорайону існує ще багато сфер, які потребують негайного покращення. Впевнений, що досягти цього можна лише за підтримки громади і використовуючи успішний досвід розвинених іноземних країн.”

Головна мета кандидата – модернізувати дозвіллєву сферу міста. Крім розважальної функції внести в неї культурно-педагогічні та розвиткові елементи.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]