Чому УГП не голосувала за бюджет розвитку у Львові

З виступу керівника фракції Тараса Чолія на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради:

 1. Бюджет незбалансований. Це не бюджет розвитку, а бюджет необґрунтованих перевитрат.
 2. Понад 50% бюджету – це витрати «в бетон» – на дороги, натомість медицина – 3%, освіта – 8% і соціальний захист – 2%. У Львові пріоритет надають не людям, а дорогам.
 3. Є величезна проблема з пологовими будинками: на вулиці Мечникова люди масово скаржаться на стафілокок, а пологовий на вулиці Рапопорта – переповнений. Ми критично мало коштів виділяємо на пологові. Міська влада не планує капітальних ремонтів у лікарнях, ми не будуємо нові.
 4. Як можна говорити про ремонти доріг і про проведення Чемпіонату світу з шахів за мільйони гривень у той час, як наші лікарі та вчителі отримують зарплату у 2 тисячі гривень?!
 5. У Львові є багато лікарень обласного підпорядкування, які не отримують жодної копійки з міського бюджету, вони ледь «виживають», а там лікуються львів’яни в першу чергу.
 6. Інше питання: дотування наших комунальних підприємств. Приватні перевізники їздять чомусь, а комунальні – вічно збиткові, їм треба автобуси купувати, їм треба плитку класти… Чому вони не заробляють? Місто мусить дотувати підприємства, які мали б заробляти.
 7. Фракція УГП вважає, що медицина, освіта і соціальний захист мають критичні проблеми, а з дорогами ще трошки можна почекати.
 8. Проект бюджету розвитку не пройшов повної процедури оприлюднення, зокрема, не був обговорений у більшості профільних депутатських комісій. Але найважливіше, що він не був попередньо оприлюднений для львів’ян і не винесений на громадські слухання.
 9. Бюджет розвитку повинен бути повернутий обличчям до людини, щоб це був бюджет освіти чи бюджет медицини, а не «бюджет бетону».

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

  [recaptcha]