Дивізія “Галичина”: УГП засуджує заяви фракцій «Слуга народу» та російських маріонеток з ОПЗЖ!

Ми стали свідками безпрецедентної ситуації, коли представники фракцій “Слуга народу” та ОПЗЖ з трибуни парламенту виступили проти маршу на честь дивізії «Галичина», назвавши українців, які входили до неї, злочинцями.

Натомість, дали зрозуміти, що 9 травня будуть відзначати «одне з найбільших свят в нашій історії – День перемоги».

Зважаючи на усе це ми хочемо спитати – а якому саме народу служать слуги народу?

Ми добре знаємо, що після звірств, які залишили по собі перші «совєти», а це десятки тисяч закатованих та розстріляних у тюрмах і сотні тисяч вивезених у Сибір, галичани природно ставилися до Радянського Союзу вороже.

Це був 43-рік. До Західної України знову наближався фронт і червона орда зі сходу. А з нею – НКВД, радянські кати і тюрми, заслання до Сибіру.

Відтак хлопці не мали іншого виходу, ніж взяти до рук зброю та битися на боці нацистської Німеччини. Хоча добре усвідомлювали, що і для німецьких окупантів вони є лише розмінною монетою у великій грі.

Воїни УПА воювали і з нацистами, і з «совєтами», а дивізійними – лише з «совєтами». Але всі вони прагнули незалежної України і воювали за неї. Тому всі вони для нас – герої!

Вважаємо, що перш, ніж робити відповідні заяви, нардепам було б добре вивчити історію. Свою історію, українську, а не ту, яку подають в російських чи радянських підручниках!

Трагедія українців в тому, що в битві двох злочинних режимів вони воювали з обох боків фронту. Ми не мали своєї держави.

Всім ветеранам належить шана і пам’ять. Не можна критикувати дивізійників так само, як не можна критикувати українських воїнів Червоної армії, яка принесла нам ще 45 років Радянської окупації.

 

 

 

 

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]