fbpx

Дискусії та обмін досвідом: у Києві відбудеться форум “Геть від Москви”

23 березня у Києві відбудеться форум “Геть від Москви”

Напередодні президентських виборів у Києві зберуться охочі, щоб обговорити, якими ж будуть перспективи руху від Москви після 31 березня. На цьогорічному форумі “Геть від Москви” не лише дискутуватимуть, а й обміняються досвідом та напрацюють спільне бачення.

Захід дасть змогу:

  • обговорити минулорічні здобутки форуму: що вдалося, з якими проблемами зіштовхнулися;
  • визначити основні напрямки роботи на майбутнє: інструменти та засоби впровадження;
  • запропонувати власний проект, презентувати свої ідеї та ініціативи.

За останній рік у поле зору руху “Геть від Москви”, окрім питання мови та декомунізації, потрапив ще одним напрям – створення єдиної автокефальної церкви . На форумі поговорять про всі нюанси та виклики. А спікер Анна Олійники розповість про процеси декомунізції:

Ми переконані, що інформація про злочини комуністичного тоталітаризму допоможе суспільству не повторювати таких помилок.

“Наша команда працює над тим, щоб робити минуле доступним. Зокрема для цього ми працюємо з документами КДБ, оцифровуємо їх та запрошуємо медіа і громадськість знайомитись з ними. Ми переконані, що інформація про злочини комуністичного тоталітаризму допоможе суспільству не повторювати таких помилок”.

Додамо, що заходи ініціативи №Геть_від_Москви охоплюють всю Україну. Адже питання культури, мови та релігії потребує особливої уваги в кожному куточку нашої держави. Ініціатива зародилася за кілька років до того, як таке гасло взяв Президент на свої білборди. Почалося все у Львові в 2016 році у рамках діяльності Української Галицької Партії, а з 13 липня 2017 року ініціатива поширилася й на столицю!

Головна мета – продовження руху в напрямку україноцентричності у всіх сферах життя вже сьогодні!

Реєстрація: https://bit.ly/2NFR29C

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]