Досвід чи новаторство: хто очолить Українську Галицьку Партію?

Це вирішить VІI З’їзд політсили, який відбудеться у Львові вже цієї суботи, 31 березня.

Українська Галицька Партія – полілідерська політична сила. За її Статутом, всі керівні органи партійці переобирають щороку. До того ж, бути обраним головою Політичної ради партії можна лише двічі поспіль. Днями завершилася друга каденція на посаді очільника УГП громадського діяча, у минулому – почесного консула  Нідерландів у Львові, Богдана Панкевича.

Відтак на посаду голови Політради претендують два кандидати: громадський діяч, публіцист, аналітик і шеф-редактор Інтернет-проекту “Західна аналітична група”, до якого належить сайт “Збруч” та член Несторівської групи Орест Друль та пластун, політолог, який пройшов стажування у Канадському парламенті, Роман Лозинський.

Пан Орест Друль є одним із основоположників Української Галицької Партії, досі був Головою Контрольної Комісії партії.

Роман Лозинський є заступником голови Політради Української Галицької Партії, керівником Секретаріату партії. Наразі Романові 24 роки, тому, якщо саме йому довірять однопартійці керівництво політсилою, він може стати чи не наймолодшим очільником партії в Україні.

Першим головою Політради УГП був громадський діяч, письменник і львовознавець Ігор Мельник.

Учасниками VII З’їзду Української Галицької Партії стануть майже 100 делегатів із трьох областей Галичини, з Києва та ще 11 обласних осередків, де зареєстровані організації політсили.

У Програмі VII З’їзду:

  • Звіти нинішніх голів Політради та Головної Контрольної Комісії за 2017 рік.
  • Презентація програм кандидатів на керівні посади.
  • Обрання голови та членів Політради Української Галицької Партії та членів Головної Контрольної Комісії.

Нагадаємо, Українська Галицька Партія створена 2012 року, а офіційно зареєстрована 2014-го року. 2015-го вона взяла активну участь у місцевих виборах на Галичині. Відтак вже третій рік у Львівській міській раді активно діє фракція УГП, яку експерти майже щороку відзначають як кращу фракцію ЛМР.

Від липня 2017 року надзвичайно активно Українська Галицька Партія діє у Києві, поставивши собі за мету українізувати столицю, зокрема за допомогою ініціативи “Геть від Москви!”.

Час проведення З’їзду:
31 березня 2018 року

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!