Допоможемо започаткувати власну справу

Як зважитися стати підприємцем? В українській школі, та й часто навіть у вишах, нас цього не вчать. Тому успішні бізнесмени у свідомості більшості українців – або бандити і хабарники, або майже чарівники. Насправді, все вирішують знання. Те, про що ми знаємо, перестає бути страшним.

І тому в Українській Галицькій Партії не просто видали спеціальний довідник для тих, хто виношує свою бізнес-ідею. Партійці розпочали цикл відкритих зустрічей з авторами довідника та успішними малими підприємцями, поради та історії яких можна знайти на сторінках видання. Усе для того, щоб навчити і підтримати, щоб допомогти зробити перший крок.

imgonline-com-ua-Compressed-1wCSxvMVPgt

Перша така зустріч відбулася в липні у Львові. Відвідали її майже 9 десятків львів’ян. Власне, всіх гостей не могла вмістити навіть велика зала Центральної міської бібліотеки ім. Лесі Українки. Та й сам захід був не просто презентацією, а справжнім тренінгом. У його межах коротко про те, де шукати ідеї, гроші та як собі дати раду з першочерговими викликами розповів учасник економічної робочої групи Української Галицької Партії, співавтор книжечки та приватний підприємець Роман Кучер. Як виглядає заснування та діяльність бізнесу з точки зору співдії з державними органами детально описав адвокат, юрист УГП Андрій Кавчук. І дуже-дуже багато цікавих та надихаючих моментів із власного досвіду присутнім подарували засновник “Кавам” Євген Потопляк та учасник АТО, багатодітний батько і приватний підприємець, який вирощує полуницю, Микола Стецьків.

“У нас була команда: я, Марічка і двоє наших дітей. Все починає вдаватися з того моменту, коли ви приймаєте тверде рішення щось робити. Ми починали на кухні 13 кв. м. Коли ви почали щось робити, виникає багато проблем, але й з’являється багато можливостей. Абсолютно випадково. Ти розумієш, що твоє місто – велике село, що тут легко знайти того, кого ти потребуєш”, – це початок історії Євгена.

imgonline-com-ua-Compressed-sZaX8mLxWbXNQK

А от Микола Стецьків під час зустрічі кілька разів зривав оплески заповненої зали. Вперше, коли його представили як учасника війни на сході, вдруге – коли розповів про свою велику родину… Чоловік скористався програмою підтримки молодих підприємців від Центру зайнятості і розпочав власну справу з вирощування полуниць.

imgonline-com-ua-Compressed-wsV3UxbXyEI8AV

“Ми навіть не очікували, що серед літа буде так багато тих, хто захоче відвідати нашу подію та отримати посібник “Власна справа”. Ми навіть змушені були достроково закрити реєстрацію. Та дуже багато охочих і далі зголошуються до нас. Проте ми від самого початку запланували цілу низку подібних заходів. І будемо проводити їх не тільки у Львові, а й в інших містах. Стежте за нашими новинами і будемо раді бачити кожного”, – зазначає координатор економічної групи Української Галицької Партії Галина Васильченко.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!