Для тернопільських батьків розробили електронну карту

Мабуть, у кожних батьків виникало питання чим зайняти дитину, який гурток обрати для її розвитку, як організувати гарне дитяче свято, яких аніматорів замовити. Зараз навколо нас дуже багато інформації: сайти, соцмережі, контекстна реклама і т. д. У цьому потоці легко загубитися. Тому Українська Галицька Партія разом з благодійним фондом MagneticOne.Org в рамках ініціативи “Тернопіль – місто щасливих сімей” розробили інтерактивну карту закладів для розвитку дитини у Тернополі. Беріть і користуйтеся!

“Ми зібрали для вас всю інформацію, яку шукають сім’ї у Тернополі, щоб за допомогою лише одного кліку ви могли знайти все що потрібно для вашої дитини. Електронна карта – це дуже зручно. Ви обираєте об’єкт й одразу отримуєте про нього повну інформацію,опис, відгуки інших людей”, – розповідає Ірина Яремчук, авторка ініціативи “Тернопіль – місто щасливих сімей”, заступниця голови Політради УГП.

Наша електронна карта містить такі рубрики:

  • освіта та розвиток (танцювальні клуби, репетитори, спортивні секції, школи іноземних мов, дитячі бібліотеки, робототехніка, школи батьківства тощо);
  • дитячі свята (прокат костюмів, декор свят, торти на замовлення, ігрові центри, аніматори, клоуни);
  • дитячі лікарі (поліклініки, школи материнства);
  • дитячі магазини;
  • заклади для сімейного відпочинку;
  • няні у Тернополі.

Українська Галицька Партія дбає про тернопільські сім’ї. Ми організували форум “Право на гідні пологи”, який відвідали більше сотні тернополянок, лікарі, правозахисники, провели низку тренінгів для сімей із психологом Наталею Гаєвською, домоглися дозволу партнерських пологів, а тепер готуємо довідник із корисною інформацію для батьків.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]