Діджиталізована агітація: як Українська Галицька Партія зустрічається із мешканцями у Zoom

Кандидати в депутати до Львівської міськради від Української Галицької Партії пішли агітувати на онлайн-площадки. Окрім звичних вуличних зустрічей із виборцями на округах, деякі з них випробували новий майданчик для комунікації – онлайн-зустрічі через платформу Zoom.

Так, кандидат від Галицького району, ексрадник Уляни Супрун Олександр Ябчанка провів уже дві такі конференції. А цього тижня на онлайн-зустріч кличе сихівчан його колега та кандидатка у депутати по Сихові Ірина Бек . Планує обговорити актуальні проблеми та потреби району та відповісти на всі питання, які поставлять учасники зустрічі.

“Ніхто не відміняє зустрічей у дворах. Але під час карантину ми всі отримали новий досвід: викладачі вчилися читати лекції студентам з включеними веб-камерами, підприємці, щоб продати свій товар, перебазувалися в Facebook та Instagram, та навіть найбільші фанати особистої комунікації встановили на смартфони додаток Zoom. Тому Українська Галицька Партія і всі наші кандидати не вбачають у цьому чогось особливого – ми підлаштувались і використовуємо цей майданчик також. Ми не боїмось людей – а відкрито запрошуємо на зустрічі із нами, пропонуючи той формат, який їм найзручніший” – говорить Ірина Бек.


У Львові ми чи не перша партія, яка використала такий формат, альтернативний вуличним зустрічам. Zoom простий у використанні, тому будь-який власник смартфону може підключатися до онлайн-зустрічей з кандидатами і ставити їм питання особисто.

 

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]