Депутати ЛМР зможуть на комісію “приходити” через Skype

Депутати Львівської міської ради зможуть брати участь у засіданнях постійних депутатських комісій за посередництвом відеозв’язку.

“Є чотири постійні депутатські комісії міської ради, які складаються з 3-4 депутатів. Але засідання комісій відбуваються у робочий час, тому депутати не завжди мають можливість бути присутніми. Для того, щоб рішення комісій були повноважні, ми прийняли рішення, що брати участь у засіданні можна через Skype”, – коментує цей крок голова комісії законності, свободи слова та депутатської етики ЛМР, депутат Української Галицької Партії Юлія Гвоздович.

Нововведення, яке запропонувала Юля і підтримали члени комісії законності, депутати передбачили у проекті ухвали про затвердження «Положення про постійні комісії Львівської міської ради 7-го скликання». Передбачається, що цю ухвалу буде винесено на голосування сесії вже завтра, 4 лютого.

Відповідно до неї, за наявності технічної можливості, депутат міської ради зможе розглядати питання порядку денного комісії та голосувати за них через Skype чи інший канал відеозв’язку.

Те, що депутат бере участь у засіданні комісії заочно, за словами Юлі Гвоздович, буде обов’язково зафіксовано у протоколі. Єдине обмеження: таких депутатів під час засідання кожної комісії не може бути більше одного.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]