“Депутатський хаб”: для системних змін у громадах

Вперше в Україні унікальний проект – “Депутатський хаб”! Ресурсний центр для депутатів УГП, де можна отримати юридичну чи експертну допомогу. Основна його мета – супровід депутатської діяльності.

У Львові запрацював новий проект для депутатів. Називається він “Депутатський хаб”, а координуватиме його Ярослав Жукровський, екс-начальник Головного управління юстиції.

Депутати часто не знають про свої повноваження і не вміють ними користуватися.

У депутата є досить дієвий інструмент творення змін в громаді – право пропонувати проекти рішень. Ефективно використовуючи цей інструмент, можна змінити на краще громаду, а також здобути багато перемог. Та депутати часто не знають про свої повноваження і не вміють ними користуватися. Також у них бракує часу для того, щоб розпрацювати ініціативу, підготувати проект рішення та провести адвокаційну кампанію з метою його ухвалення. Тому задля ефективної роботи нашого депутатського корпусу необхідна постійна координація депутатської роботи, а також допомога у напрацюванні та впровадженні якісних ефективних рішень”, – каже ініціатор створення хабу, заступник голови Львівського обласного осередку УГП Віталій Біловус.

Як зазначає координатор депутатського хабу, незалежний експерт, юрист Ярослав Жукровський, депутат повинен:

  •  чітко розуміти правові механізми та інструменти, які у нього є,
  •  вміти ефективно реалізовувати депутатські повноваження,
  •  якісно застосовувати всі юридичні можливості в своїй діяльності,
  • якнайкраще виражати і захищати інтереси територіальної громади.

“Проект “Депутатський хаб” – це майданчик для впровадження якісних і – головне – системних змін в територіальній громаді. Щоденною працею треба змінювати життя громади на краще. Головне – не боятись ламати стереотипи і шаблони, бути іншими, бути кращими”, – впевнений Ярослав Жукровський.

Першим кроком Галицької Партії в ефективну роботу свого депутатського корпусу стало навчання “Депутати 3.0”, де новообраних депутатів Радехівської, Бібрської та Зимноводівської ОТГ вчать бути депутатами нової генерації, такими, які звітують перед виборцями, такими, які виконують права та обов’язки, що покладені на них.

Додамо, на Львівщині УГП має 56 депутатів місцевих рад. Партія бере участь в усіх виборах до об’єднаних територіальних громад.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]