Депутатка від УГП Юля Гвоздович – найсумлінніша у Львові!

Громадська організація “ОПОРА” у Львові проаналізувала роботу усіх депутатів Львівської міської ради і оприлюднила результати – наша Юля Гвоздович – найсумліннніша депутатка серед усіх у Львівській міській раді.

Участь у дослідженні взяли 64 депутати ЛМР. Їх роботу аналізували 24 зовнішніх експертів (журналісти, громадські діячі, наукове середовище). Аналізували роботу депутатів за багатьма показниками: відвідування сесії, публічність, робота у комісіях, виступи, звітування, голосування і тд.

Фракція Української Галицької Партії у ЛМР (хоч і найменша кількісно, бо має всього чотири депутати) має найвищі оцінки за звітування своєї роботи, публічності у соцмережах. Також депутати від УГП (Тарас Чолій, Юля Гвоздович, Мирослав Данилків та Ігор Дякович) найчастіше виступають на сесіях ЛМР, коли розглядаються різні питання.

 

Та головне, експерти мали назвати 5 найсумлінніших депутатів і, навпаки, п’ятірку тих, хто найгірше виконує свої обов’язки. Наша Юля Гвоздович – найкраща на думку більшості експертів. Вона зайняла перше місце у списку серед 64 інших. Серед номінантів також і голова фракції УГП Тарас Чолій.

Юля Гвоздович, депутатка ЛМР, фракція УГП

 

Нагадаємо, наші депутати не вперше очолюють рейтинги та успішно проходять атестацію міжнародними та громадськими організаціями. Так, у 2018 році, фракцію УГП визнали найефективнішою серед усіх фракцій Львівської міської ради. Юлю Гвоздович тоді назвали депутаткою року.

Працювати на совість: фракція УГП у Львові – найефективніша

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]