Депутатка Галицької партії запропонувала колезі-“укропівцю”скласти мандат

Юлія Гвоздович звернулась до депутата від “УКРОПу” через питання виділення чьотирьох безкоштовних ділянок для одного ОСББ у різних куточках центру Львова.

“Чи вам не соромно?” – такими словами завершила свій виступ сьогодні голова комісії законності ЛМР Юля Гвоздович, коли розглядалось питання №52 ( Про надання ОСББ “Свободи 11” дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Дорошенка 37, вул. Січових Стрільців 2 та вул. Шевській 10,). Автором цього питання є депутат ЛМР Любомир Босаневич від фракції “УКРОП”.

Якщо коротко, то одне ОСББ “випросило” для себе на сесії аж чотири безкоштовні ділянки у різних локаціях центру Львова. Начебто для обслуговування свого ОСББ. Проте насправді ці адреси ніяк не пов’язані між собою. Хіба що тим фактом, що кінцевим бенефіціаром ОСББ є інший депутат ЛМР.

“З яких пір депутати місцевих рад отримали повноваження надавати адміністративні послуги? Це використання службового становища і закон про протидію корупції чітко про це говорить. Вам не соромно за такі питання? Можливо, вам краще скласти депутатський мандат?” – запитала Юлія Гвоздович.

Але фракції УГП у відповідь порадили звертатись в прокуратуру. І попри словесну перепалку більшість інших депутатів таки підтримали це питання.

На жаль, депутати Української Галицької Партії і надалі єдині, хто послідовно відстоює права і власність громади.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]