День захисту дітей на Франківщині: на вулицях громад бачили левів

З нагоди Дня захисту дітей команда Українська Галицька Партія ІФ організувала у громадах області свято дитинства. Костюмовані аніматори, активні ігри, танцювальний флешмоб, кіно під відкритим небом, дискусії, пізнавальні вікторини та інші ініціативи – усе задля привернення уваги суспільства до забезпечення та створення умов для реалізації прав дітей, протидії булінгу та створення особливої святкової атмосфери.

ДІТИ МАЮТЬ ПРАВА

У територіальних громадах Галича, Болехова, Снятина, Долини, Бурштина та Яремче активісти УГП привернути увагу дорослих до питань забезпечення ними належного соціального захисту, рівних прав, надання якісних освітніх і медичних послуг, створення умов для їх всебічного розвитку, сприянню реалізації прав дітей тощо.

Зокрема, з молоддю та дорослими спілкувалися Людмила Ваврищук і Тетяна Леочко . Людмила – практична психологиня та соціальна педагогиня Галицького ліцею “Академічний”, голова молодіжної ГО “Галицький королівський клуб”, голова Галицької районної організації УГП і депутатка міської ради Галицької ТГ від УГП. Тетяна – освітянка, учасниця виставок і конкурсів, приурочених соціальній тематиці, а також благодійних акцій, вчителька образотворчого мистецтва та трудового навчання Галицького ліцею “Академічний”.

“НІ!” БУЛІНГУ!

В Угринівській ТГ порушили тему булінгу під час перегляду під відкритим небом кінострічки.

Для перегляду обрали американський фільм “Булер” режисера Лі Гірша. Цей фільм розкриває проблему булінгу та наголошує на важливості забезпечення прав дитини, зокрема, на гідність. Після фільму відбулось обговорення фільму, спілкувалися про причини та наслідки цькування, дискримінації за різними ознаками, розповідали молоді, як убезпечити себе від булінгу”, – розповідає організаторка заходу, голова Молодіжної ради Угринівської ТГ, голова Івано-Франківської обласної організації УГП Світлана Івасишин.

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ФЛЕШМОБ І ПІЗНАВАЛЬНА ВІКТОРИНА

Про права дітей у цікавій інтерактивній формі розповідала дітям у Болехівській громаді голова правління ГО “Центр розвитку ідей та інновацій “Акцент”, начальниця Болехівського бюро правової допомоги, депутатка міської ради Болехівської ТГ від Української Галицької Партії Мар’яна Гошовська:

“Під час святкової вікторини діти дізнались про свої права, які гарантовані державою, та правила поведінки, що існують у суспільстві. Навчились розрізняти ці поняття. На завершення заходу учасники отримали роздаткові інформаційні матеріали та подарунки від УГП”.

 

Танцювальний флешмоб за участі маленьких артистів Танцювальної студії “Надія” провела прихильниця УГП Надія Корпан.

Організатори переконані, що такі інформаційні кампанії є дуже важливими. Адже діти та молодь мають знати не лише про свої права, але й як їх захистити, якщо їх порушують. Розуміти, куди звертатися, де їх підтримають і зможуть захистити.

ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ

В Івано-Франківську команда УГП влаштувала справжній сюрприз для пацієнтів Обласна дитяча лікарня – Івано-Франківськ, перетворивши площу перед лікарнею на свято для дітей, їх батьків і медиків. Адже вони теж потребують уваги та турботи.

Напередодні свята активісти організували збір подарунків для дитячої кімнати лікарні. Ідею підтримали не тільки партійці, але й жителі Франківська. Іграшки та різноманітні канцтовари передали лікарні під час заходу. А ще поповнили бібліотеку медзакладу новою дитячою літературою.

 

“Наші маленькі пацієнти отримали справжнє свято розваг на свіжому повітрі. Щасливі усмішки та позитивні емоції мають доведений лікувальний ефект. Крім особистих подарунків для дітей, команда УГП підготувала корисні подарунки і для ігрових кімнат закладу. Тепер наші педагоги мають нові засоби для роботи, а дітки точно проведуть вільний від лікування час із користю. Діти – важливі!”, – розповідає організаторка заходу, дитяча анестезіологиня, заступниця медичного директора з хірургії та неонатології Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні Наталія Митник.

Партійці з Яремчанської ТГ завітали в гості до сімей, які потребують підтримки та допомоги.

У БІБЛІОТЕЦІ БУЛО ГІЧНО

За сприяння команди Української Галицької Партії у Долині відбувся захід у Бібліотека для дітей КЗ “Долинська ЦПБ”. У книгозбірні було гамірно. Адже малечу розважали конкурсами, естафетами та різними рухливими іграми.

Під час заходів у громадах Франківщини діти отримали корисні подарунки для навчання та дозвілля.

ДБАТИ ПРО ДІТЕЙ ПОТРІБНО НЕ ЛИШЕ РАЗ У РОЦІ

Команда Української Галицької Партії переконана, що від того, як дбають про дітей сьогодні, буде залежати їх завтра.

Візія УГП щодо захисту дітей та сімейних цінностей:

Гідні умови в пологових будинках та забезпечення можливості провести партнерські пологи.

Збільшення матеріальної допомоги при народженні дитини до 100 000 гривень.

Забезпечення додаткової підтримки для родин, які бажають усиновити дитину.

Збереження теперішнього змісту статті 21 Сімейного кодексу України, який зазначає, що шлюбом є виключно сімейний союз жінки та чоловіка.

Система освіти, яка відповідає вимогам часу.

Діти не повинні бути заручниками щорічних «експериментів» Міністерства освіти та науки.

Анна Зоря

 

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]