Де звучить російська попса?

УГП ініціювала створення “чорної” карти закладів з російською попсою

У Львові створюють “чорну карту” громадських закладів, де слухають російську попсу. З такою ініціативою виступили активісти Української Галицької Партії. Партійці вважають, що в час російської окупації змушувати людей слухати російське є злочином.

“Ховаючи сотнями наших Героїв, полеглих у боротьбі з «русскім міром», ми далі слухаємо російськомовне радіо, даємо роботу російським банкам, ковтаємо третьосортні російські фільми та музику. Саме мова може збудувати той ментальний кордон, який не подолають ні російські танки, ні кремлівська пропаганда. Без відновлення позицій української мови усі спроби відродити європейську Україну марні”, -йдеться в заяві партії.

У Галицькій Партії закликають львів’ян, які останнім часом чули російську музику у кафе, ресторанах, магазинах, перукарнях чи маршрутках, повідомляти про цена сторінці партії у мережі Facebook. Тут розміщенакарта таанкета для того, щоб залишити свою інформацію про такі заклади. Наступним кроком активістів стане проведення спеціальної кампанії серед власників таких закладів.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]