Де Київ, а де Ходорів?

Проблеми галицького містечка з Києва не видно

Чи не щодня ми – ті, хто живе у селі, – жаліємося на погані дороги, медицину, освіту та транспорт. Дивимося новини і звинувачуємо президента, уряд і Верховну раду в тому, що нічого не змінилося. Хоча мали би розуміти, що дороги в селі мали би ремонтувати не вони. А хто тоді? Саме це вирішуватимуть мешканці Ходорівщини 27 березня на виборах до нової об’єднаної територіальної громади. Місто і села заполонила політична реклама: зустрічі, плакати, брошури. Активно мешканцям презентують себе кілька партій. Проте майже всі вони – керуються з Києва. Суттєво вирізняється на цьому фоні Українська Галицька Партія, яка чітко орієнтована в першу чергу на місцеві проблеми. У партії переконані, що саме через київські амбіції великих партій вирішення місцевих проблем затягується на роки. Українська Галицька Партія не обіцяє “золотих гір”, а береться за ті проблеми, які реально вирішити на рівні міст і сіл.

Команда Галицької партії – хто вони?

Команда  Галицької партії – це нові люди, які не були раніше у владі: вчителі, науковці, волонтери, підприємці, учасники АТО. Це більше 30 місцевих активістів, які хочуть змінювати Ходорівщину і вирішувати гострі проблеми краю. Вони готові разом братися до справи.

“Я така ж звичайна людина, як і всі, буває критикую владу, не погоджуюся, маю свою думку, але мені випала нагода брати участь в цих виборах, стати частиною влади і впроваджувати реальні зміни”, – каже Тетяна Поверляк, кандидат від Української Галицької Партії.

Очолює Ходорівську команду Української Галицької Партії Олег Бончинський, який  повернувся з АТО і вирішив йти в політику.

kljkgjjfh

“Коли я повернувся з фронту, то побачив, що в тилу майже нічого не змінилось. Корупція, кумівство, хабарництво, політична проституція… Виявляється, що й тут, у ніби мирному житті, теж треба боротись. Я вирішив це робити з побратимами. В Українській Галицькій Партії я зустрів дуже багато людей, які є волонтерами, учасниками АТО, відповідно вони знають, що таке командна робота і з ними приємно працювати”, – розповів Олег Бончинський, учасник АТО, голова Ходорівського осередку Української Галицької Партії.

Що за партія?

Галицька партія – це місцева політична сила, яка займається проблемами громад і минулого року вперше взяла участь у виборах. За партією не стоїть жоден олігарх, а всі  рішення приймаються колективно. Хоча політична сила – молода, заснована 2012 року, проте вона вже отримала довіру галичан: на останніх виборах її депутати пройшли до 17 місцевих рад на Львівщині, Франківщині та Тернопільщині. Ефективність роботи партії визнали незалежні експерти. Комітет виборців України та рух “Чесно” дослідили роботу фракцій Львівської міської ради за 100 днів роботи. Саме Галицька партія отримала найвищі оцінки за більшістю показників, серед яких виконання передвиборчих обіцянок та робота з виборцями.

Що пропонують?

Активісти пропонують новий погляд на управління краєм та вирішення місцевих проблем. Насамперед, варто впровадити щоквартальну фінансову звітність, щоб мешканці розуміли, куди йдуть громадські кошти. Для розвитку Ходорівщини партійці пропонують залучити інвесторів та грантові кошти.  Необхідно модернізувати Ходорівську районну лікарню та  впровадити інноваційні соціальні аптеки з низькими цінами. В програмі партії: покращення транспортного сполучення в напрямках Дев’ятник, Молодинча та Жидачева, встановлення додаткових дорожніх знаків та освітлення доріг. Кандидати пропонують конкретні кроки, а не голослівні обіцянки.

“Не очікуймо на подачки зверху і рятівника, який все зробить за нас! Переконаний, що саме громада визначає майбутнє Ходорівщини, а не якісь окремі політикани. Збираюсь, вкупі із земляками, шукати кошти на заміну аварійних відтинків водопроводу, разом з громадою знайдемо ресурси на ремонти доріг. Наша запорука успіху – у співпраці простих людей та якісне оновлення політичної еліти”, – каже Андрій Філатов, місцевий активіст УГП.

Партійці прагнуть зберегти школи та садочки, а також розвивати професійну освіту на Ходорівщині. Важливе питання – належне облаштування ходорівського сміттєзвалища та вивезення сміття в сільській місцевості. Значна увага приділена безпеці краю. На думку кандидатів від Галицької партії, варто створити громадські формуванння для забезпечення правопорядку в населених пунктах, а також впровадити проект “Стоп лісовій мафії!”.

Ідей та планів в активістів партії – дуже багато. Усі вони мають єдину мету – навести лад у своєму краї. Саме тому вони пішли в політику, саме тому йдуть на вибори. Вони мають енергію та бажання робити зміни на Ходорівщині. 27 березня можна вибрати вже знайомі обличчя, а можна проголосувати за нових політиків. Кожен робить свій вибір. Українська Галицька Партія – №4 у виборчому бюлетені.

Вікторія Іванчук

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]