Чим Вам може допомогти партійний Громадський офіс?

Громадський офіс Української Галицької Партії – це просторе приміщення у центрі Львова (вул. Січових Стрільців, 10/12а, вхід у дворі), де працює якісна і привітна команда “галицьких” юристів – фахівців у різних галузях. І вони працюють для Вас!

15970524_1852988654957813_458868169_nДетальніше про те, яку саме допомогу і користь Ви можете отримати у Громадському офісі Галицької партії, нам розповіла його координатор Галина Лешкович:

“До нас звертаються не тільки львів’яни, а й люди з цілої області. З будь-якими питаннями. Не відмовляємо нікому. І всі наші послуги є безкоштовними. Що конкретно ми робимо?

  • Консультуємо. Насамперед йдеться про первинну юридичну допомогу щодо взаємодії громадян з органами влади.  Часто показуємо людям, як написати скаргу, звернення, заяву. Також мова про колективні звернення до депутатів та інших органів влади: пояснюємо, як їх написати, до кого звертатися.
  • У нас Ви можете взяти участь у вирішенні реальних проблем міста. В нашому офісі періодично відбуваються зустрічі з експертами з тих чи інших питань, відкриті обговорення певних міських проблем, у яких може взяти участь кожен охочий. Наприклад, у нас були зустрічі на тему покращення системи громадського транспорту, впровадження якісних змін в освітній галузі або збереження історичної архітектури Львова.
  • Навчаємо. 15032186_1398435663530562_402830810115986077_nГромадський офіс УГП діє і як освітньо-тренінговий центр. 2016-го року ми провели цілий цикл зустрічей на тему створення ОСББ, а згодом навіть видали довідник на цю тему. Його можна безкоштовно отримати у нашому офісі. Також у нас відбулося кілька зустрічей для громадських активістів, де ми вчилися правильно реєструвати громадську організацію, залучати (фандрейзити) кошти на її діяльність. Восени в нас стартував Практичний курс юридичної грамотності, на якому вчимо львів’ян, які права вони мають, як можуть їх реалізувати, як захистити. Наприклад, як досягнути того, щоб комунальні послуги нам надавали якісно і не переплачувати за них. Або які повноваження має поліція і з чим нам до неї звертатися.
  • Супроводжуємо ваші ініціативи. І допомагаємо втілити ваші ідеї. Громадським активістам допомагаємо зареєструвати офіційно ГО, роз’яснюємо зміни до законодавства, ініціативним групам, які мають бажання створити ОСББ, не тільки допомагаємо в процесі створення, а й консультуємо згодом, за потреби. До нас зверталися львів’яни, які не розуміли, як вони мають проголосувати за один із проектів громадського бюджету Львова. А часом хтось просто скаржиться на шум уночі, який створюють його сусіди-заклади громадського харчування тощо. Всім намагаємося щось порадити, вказати шлях до вирішення ситуації.
  • 15554715_1069885809790807_1855278713_nУ нас можна дізнатися більше про партію. Завжди маємо свіжі випуски газети “Наша Галичина”, у якій можна прочитати про всі найвагоміші ініціативи Галицької партії. Також тут є всі наші довідники (“Як створити ОСББ?”, “Батьківське самоврядування у школах та ДНЗ”, “Наша земля”), які кожен може отримати безкоштовно. Часом люди просто приходять поспілкуватися, розпитати, як вступити до партії, часом разом заповнюємо заяву на вступ, яка  на нашому сайті.
  • Тут можете зустрітися з депутатом міської ради. Буває і таке, що свою проблему люди хочуть розповісти безпосередньо депутатові, або представити йому якусь ідею для міста, або запропонувати якийсь вихід із певної ситуації, що склалася в місті. Адже у Львові є чудові науковці, винахідники, політологи, дуже дієві громадські активісти. І ми раді, коли наші ініціативи їх “зачіпають”, і вони приходять до нас із варіантами вирішення різних складних ситуацій у місті, пропонують свою допомогу. Якщо питання нагальні, то ми можемо окремо домовитися про зустріч із конкретним депутатом від Галицької партії у зручний для обох сторін час”.
  • Запрошуємо до співпраці громадські організації та молодь. Ви завжди можете розраховувати на нас, якщо Вам потрібно провести десь свій освітній захід, обговорення якоїсь важливої для молоді чи міста теми. У нас тепло і затишно. І ми раді Вам!

   Контакти Громадського офісу Української Галицької Партії у Львові:  openuhp@gmail.com, тел.: 068 771 16 69,  (032) 255 38 37

підписатись на розсилку новин
+
+

Повідомити про помилку