Чому “Голос”?

Люди Української Галицької Партії будуть голосом Галичини у Верховній Раді. В цьому переконаний представник партії “Голос” на Львівщині Роман Лозинський. Вчора, під час свого З’їзду, УГП делегувала кращих своїх людей на мажоритарні округи трьох галицьких областей.
Чому саме Голос? Чи ви об’єдналися? Що означають всі нинішні домовленості? Відповіді на запитання, які партійцям УГП ставлять найчастіше, тут:
✅ Чому Галицька Партія почала переговори з партією “Голос”?
Нас об’єднують спільні цінності: україноцентризм, верховенство права, курс до ЄС і НАТО.

✅ Українська Галицька Партія об’єднується з Голосом?
Ні. Ми підтримуємо партію Голос на виборах до Верховної Ради.

✅ Чому ці 2 партії не пішли на вибори до ВР разом?
Це був би ідеальний варіант, але закон забороняє блоки на виборах. Ми не могли так зробити.

✅ Українська Галицька партія буде працювати далі?
Так. Заходи, розбудова осередків, напрацювання експертних груп – ми продовжимо цю роботу.

✅ Галицька Партія віддала найактивніших людей в список Голосу та на округи від Голосу. Хто залишається?
Партія налічує більше 700 партійців, у цих виборах бере участь максимум 30, це навіть не 5%. 95% партійців зможуть ще якісніше працювати в Галичині маючи партнерів у ВР.

✅ Що буде далі? Як наші люди працюватимуть в Парламенті і т. д.?
Друзі! Є речі, у яких не варто забігати наперед. Зараз для нас ключова задача: успішний результат Голосу і усіх мажоритарників у Галичині. Ми максимально сконцентруємо свої зусилля на цьому. А далі ми всі разом вибудуємо ефективну модель роботи.

✅ Як Галицька партія братиме участь у найближчих місцевих виборах?
Наші активісти, партійці готові брати на себе відповідальність і йти в ради, очолювати міста, працювати у виконавчих органах. Ми точно це зробимо. Усі рішення у цьому напрямку ми всі разом приймемо після Парламентських виборів.

✅ А що в Парламенті будете робити?
У нас є реальний і дуже конкретний план дій. Ми 4 роки його розробляли. Ми маємо бачення змін у економіці, освіті, ринку землі, транспорт, податкова система. Це дуже конкретні пропозиції, які стануть базою для наших законодавчих ініціатив. Я наведу кілька прикладів. Ми можемо роками на місцях вирішувати проблему черг в дитсадки, а можемо вносити зміни у законодавство, які змінять всю цю систему. Або питання ринку земля чи ринку пасажирських перевезень чи змін до податкової системи. Ці наші бачення вже сьогодні можна прочитати у розділі Змінюємо країну на сайті УГП.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]