fbpx

Чому Галицька: УГП пропонують змінити назву

УГП організувала рубрику, у якій усі охочі можуть запитати про те, що їх турбує.

Українській Галицькій Партії дуже часто радять змінити назву.

“Найперше, що треба зробити Галицькій партії – це прибрати з назви “Галицька”. Для цього є багато причин, інакше ви завжди будете в меншості”, – так пояснюють пораду.

Галицька – це про цінності руху в ЄС та НАТО, нульова толерантність до корупції.

“Галицька – це про цінності руху в ЄС та НАТО, нульова толерантність до корупції. І про те, що Галичина була частиною Європи, а не лише прагнула там бути, про інституційну пам’ять, яку ми ще маємо. Про принцип самоврядності і самоорганізації громади”, – пояснює заступниця голови ЛМО УГП Наталія Піпа.

Вона наголосила, що до місцевих виборів 2020 року партія точно не змінюватиме назву.

“А далі буде видно, бо маємо багато дискусій з цього приводу. Також згадалось пластове і Гузарівське “Простіше до форми та уважніше до суті”. І мушу сказати, що з суттю все добре – це точно. А форму можна змінити”, – підсумувала Наталія. 

В Українській Галицькій Партії справді думають про те, як об’єднати навколо себе якнайбільше активних, відповідальних, дієвих та чесних людей.

Додамо, що найцікавіші запитання, які ставлять партійцям та на сторінках у соцмережах згодом потрапляють в нашу окрему рубрику: #Питання_Відповідь. А тому УГП запрошує усіх, хто має бажання про щось запитати, не соромитись. Адже партія хоче розуміти, які питання для людей є першочерговими та хвилюють найбільше. 

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]