Час депортувати комуністів з Києва!

Допомогти міській владі Києва врешті-решт виконати Закон “Про декомунізацію”. Саме таку мету поставили перед собою представники Української Галицької Партії і змінили сьогодні таблиці-назви вулиці Щорса у Києві.

Вулицю радянського військового Миколи Щорса, який втілював воєнну інтервенцію в Україну у 1917-19 роках, перейменували на вулицю Євгена Коновальця ще 2016 року. Але до сьогодні всі вивіски залишалися незмінними. Це викликає дискомфорт у киян та туристів, адже Google Maps та інші ресурси вже перейменували вулицю, а вивіски, все одно, висять старі. І партійці, і громадські активісти неодноразово зверталися до КМДА щодо реального перейменування вулиці. Але їх не чують. Складається враження, що відбувається свідомий саботаж декомунізації від української влади.

Українська Галицька Партія вирішила вдатися до акції прямої дії. Якщо влада не працює – громада діятиме самостійно, відповідно до закону. Акцію організували громадські активісти та члени Української Галицької Партії. За її мету є виконати Закону про декомунізацію від 2015 року, до якого в київської влади чомусь не доходять руки. У Києва, кажуть партійці, найбільший місцевий бюджет в Україні, тому кошти для перейменування вулиць тут є.

Нагадаємо, що у Києві є багато вулиць, які перейменували, але ніяких нових вказівок немає. Досі вулиці прикрашають такі назви: Червоноармійська (зараз Велика Васильківська), Горького (вже Антоновича), якому кого (Липинського), Артема (Січових Стрільців), а також Панфіловців (уже Добровольчих батальйонів).

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!