Експерти

Галина Васильченко, координатор економічної групи УГП

Громадський діяч, економіст і юрист. Навчалася у ЛНУ ім. І. Франка, “Premier London College”, Львівській бізнес-школі, Інституті лідерства та управління УКУ і Вищій політичній школі центру “Ейдос”. Реалізовує громадські ініціативи у двох громадських організаціях – “Кращий Сихів” та “ІМЕД”. За плечима значний професійний досвід в приватній сфері, органах місцевого самоврядування, проектного менеджменту.

Андріана Шехлович, експерт з питань фінансової децентралізації і управління місцевими бюджетами

Економіст-аналітик, кандидат економічних наук, старший науковий співробітник Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у Львові, експерт ГО “Інститут міжнародних економічних досліджень”.

Віктор Борщевський, експерт зі стратегічних питань. транспорту і ресурсів, регіональної політики

Доктор економічних наук, провідний науковий співробітник Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у Львові, завідувач кафедри державного управління УКУ.

За його плечима понад 200 наукових праць і економічних документів державної ваги – аналітичних записок і матеріалів до Щорічного Послання Президента України до Верховної Ради, низки стратегічних і програмних планових документів соціально-економічного розвитку.

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]