Експерти

Ірина Крохмаль, координаторка освітньої групи

Директорка навчальних програм управлінського розвитку Інституту лідерства та управління УКУ. Звідси – досвід управління навчальними програмами в рамках стратегії розвитку управлінського напрямку організації.
Працювала викладачкою кафедри соціології та соціальної роботи НУ “Львівська Політехніка”. Керівниця і менеджерка відомого проекту «Соціальний готель» у ГО “Оселя” – від написання проекту до оцінки його результатів.
Тричі мама.
У Галицькій партії займається координацією роботи освітньої групи експертів.

Марта Рудковська, експертка-юристка, кандидат юридичних наук, адвокат

Розробки Марти – аналіз освітніх новацій у правовому полі. Як «одягнути» ініціативи у правильні механізми та ініціативи, чи не порушуються права дітей і як найкраще запровадити інновації, знає Марта. Вона є автором 18 наукових праць.

Ольга Матійчук, експертка-аналітик, кандидат економічних наук

Ольга більше 10 років викладала в українських вишах та займалась науковою діяльністю, керувала науково-організаційним відділом ДУ «Інститут освітньої аналітики» у Києві, працює менеджеркою проекту УКУ «Простір освітніх ініціатив». Стажувалася на міжнародних професійних освітніх програмах обміну в США, Німеччині, Бельгії, Чехії, Естонії, Польщі, Фінляндії, Ізраїлі.

Оксана Кушнірецька,експертка із стратегічних досліджень в освіті, кандидат економічних наук

Працює старшим науковим співробітником ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М.І. Долішнього НАН України», стипендіатка НАН України для молодих вчених та інших конкурсів. Інноваційна економіка і її вплив на освіту – особливе зацікавлення Оксани.

Надія Синюра – Ростун, експертка із стратегічних досліджень в освіті, кандидат економічних наук

Напрацювання Надії – це понад 10 років досліджень у сфері освіти, серед яких складні системні речі, як-от особливості організації та функціонування системи освіти, можливості її удосконалення для створення рівного доступу до якісних освітніх послуг.

Ольга Тур, експертка-юристка, кандидат юридичних наук

Працює асистентом кафедри цивільного права та процесу юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка і адвокатом у компанії. Ольга має досвід консультування в галузі цивільного, господарського, сімейного права і представництва інтересів у судах, державних органах і органах місцевого самоврядування.

 

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]