Володимир Галик

Учасник АТО, голова громадської організації “Воїни АТО Мостищини”, яка підтримує військових на фронті, допомагає ветеранам адаптуватися та пройти реабілітацію. Володимир вважає, що “недобросовісні політики стали причиною війни, тому в політику повинні йти моральні люди”

Події 2013 році змінили життя Володимира повністю. «Я відчував гостру потребу стати на захист держави. Служив у 223-му зенітно-ракетному полку. У мене були знання та навички військової справи, а хлопці, яких відправляли на захист України, не мали їх. Я не міг їм не допомогти», каже Володимир.

Під час наступу бойовиків у зоні АТО двічі отримав контузії.

Сьогодні Володимир очолює громадську організацію «Воїни АТО Мостищини». Під його керівництвом ГО підтримує хлопців на фронті, організовує доставку різноманітної допомоги безпосередньо воїнам, займається хлопцями, які повернулись додому, в плані адаптації та проходження реабілітації. Організація допомагає і дітям проводить безліч пізнавальних та розважальних поїздок.

Володимир має велике бажання змінити місто, зробити його доступнішим для людей з інвалідністю, залучити інвесторів, щоб створити нові робочі місця і таким чином вирішити проблему масової еміграції, зберегти сім’ї і не розлучати батьків з дітьми.

 

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]