Владислав Біль

Округ №5

Позитрон – Каскад – Вовчинецька – Миру – Української Дивізії – с.Вовчинець – с.Колодіївка

Політолог, активіст, пластун, помічник народного депутата України.

Вік: 24

Мої батьки — юристи. Хотіли, аби я продовжив їх справу, але мене більше цікавила політика – як вона влаштована, чому одним країнам вдається досягнути успіху, а іншим – ні. Чи справді все залежить від земельних ресурсів, чи все ж таки успіх залежить від людей, які керують країною?

Тому пішов у Прикарпатський університет вчитись на політологію.

Пізніше навчався в Києві. Але повернувся до рідного міста, бо відчуваю – маю бути тут, маю змінювати рідне місто. І відчуваю, що маю на це сили та знання.

Маю хобі – футбол. Він допомагає відновити сили.

Футбол і політика перетинаються. Футбол навчив мене витривалості. В політиці, як і в спорті, якщо ти не витривалий – програєш. Друге, чому мене навчив цей вид спорту – вміння працювати в команді. Сьогодні я граю в команді УГП і впевнений, що вона переможе.

Я мав можливість пожити в різних містах України і розумію, що Франківськ – найкращий. Тут я народився і виріс. Для мене Франківськ – це місто, яке приречене на успіх та розвиток. Головне, аби до місцевої влади прийшли відповідальні та моральні люди, ціль яких – системно вирішити питання містян.

“Дім-район-місто-країна — ось проста формула успіху для України.”

Впорядкування простору навколо себе – першочергова ціль. Переконаний, що політик, перед тим як стати парламентарем, повинен отримати досвід на місцевому рівні.

Моя програма для округу:

  • покращити благоустрій (поремонтувати дороги, навести лад із клумбами в дворах),
  • створити громадський простір у парку на вулиці Молодіжній, де б сім”ї мали місце для відпочинку,
  • розширити можливості для навчання дітей бойових мистецтв, а також ігрових видів спорту (баскетбол, футбол, волейбол тощо).

Більше про Владислава Біля можна почитати за посиланням.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]