Віктор Кімакович

Віктор Кімакович

Освітянин, громадський діяч, керівник департаменту освіти, науки і молодіжної політики ОДА, співзасновник УГП в Івано-Франківську

Віктор Кімакович з тих дорослих, які після школи повернулися туди знову. Щоправда, уже як вчитель. Вчитель біології завжди вболівав за своїх учнів. Щоб творити якісні зміни, став заступником міського голови, а сьогодні творить їх в обласному департаменті освіти.

Освітня реформа просувається успішно, деякі речі хотілося б впровадити швидше. Але добре те, що всі розуміють саму необхідність змін – і в міністерстві, і вчителі. Треба впроваджувати інший підхід в освіту. Європа і США це вже давно зробили, ми також повинні бути конкурентоздатними. Ми переживаємо дуже цікавий час, складний і неоднозначний. Але маємо втілити зміни, бо сильно відстали від темпу світових процесів.

До членства у Галицькій Партії у жодній партії не був. УГП – це партія без вождя, це партія цінностей, тому вона мені близька.

Усі революції в Україні народжувалися знизу. Це було бажання людей щось змінити, негайно і кардинально. Але градус агресії з боку держави наростає. На попередніх революціях арештовували, але до розстрілу не доходило. На останньому Майдані ми перетнули невидиму заборону на вбивство, наступна революція, може бути дуже жорстокою.

Основну роботу депутати різних рівнів підміняють на встановлення лавочок, ігрових майданчиків. Їх завдання – писати процедури, приймати рішення, а облаштуванням території повинен займатись ЖЕО чи місцеві громадські організації. А то складається враження, що депутати особисто ремонтують дороги, мер міста будує завод. Замість того, щоб просувати цілу територію, ми просуваємо чиєсь ім’я.

 

 

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]