Василь Деркач

 • Народився у 1959 році у селі Мігово, що на Старосамбірщині.
 • Є керівником ГО “Всеукраїнська організація Збройних сил України ім. гетьмана Сагайдачного”.
 • Також займається волонтерством.
 • Кандидат: на посаду голови ОТГ від Української Галицької Партії
 • Округ: Єдиний одномандатний виборчий округ з виборів Добромильського міського голови.

 

Публікації/виступи у медіа:

#1 Життєве кредо Василя Деркача

#2 Уродженець Добромиля в рідному місті хоче створити краєзнавчий музей Гербуртів

 

Близька по духу цитата:

“Живу і працюю так, щоб не було соромно перед громадою, дітьми і онуками”

Біографія Василя Деркача

 • Зростаючи у патріотичній українській родині, Василь Деркач перейнявся розповідями про загиблих героїв УПА і з юності вирішив зайнятись відновленням їхніх могил та збереженням історичної пам’яті. Зараз Василь Степанович проживає у Добромилі, працює заступником директора у ТзОВ «Чумак».
 • Від 2010 року, коли долучився до відкриття братської могили Борцям за волю України у селі Трушевичі, і по нинішній день, бере активну участь у відновленні пам’яті про загиблих героїв рідного краю. У Добромилі та навколишніх селах і містах Василь Деркач був організатором та виконавцем побудови пам’ятників та відкриття меморіальних таблиць.
 • Із початком революції Гідності та війни на Сході України, як свідомий громадянин зайнявся волонтерською діяльністю. Згодом організував відокремлений підрозділ «Всеукраїнської організації сприяння Збройним силам України імені гетьмана Сагайдачного», тут проводили вишкіл чоловіків та юнаків для служби в АТО». У той же час возив допомогу нашим військовим у зону бойових дій. А ще багато допомагав військовим частинам, за що нагороджений орденом «За розбудову України».
 • Як відзначає Василь Деркач, його підтримують у такій роботі багато однодумців, краян, які є справжніми патріотами і активними громадянами, серед них і представники Української Галицької партії, ентузіазмом яких захоплюється. Прагне Василь Степанович піднімати духовність і патріотизм громадян, а ще бачить можливості економічного зростання рідного краю. Адже на території Добромиля є особливі природні ресурси, – це вода, поклади вапняку, сольові шахти. Маючи досвід у будівництві, торгівлі, деревообробній галузі, переконаний, що розумне використання і організація роботи, дозволить отримати значний прибуток та розвинути місцевість.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

  [recaptcha]