Василь Адамчук

Округ №4 Коновальця- Сахарова – с.Братківці – с.Березівка – с.Тисменичани – с. Черніїв – с. Камінне

Менеджер із закупівель, студент, співзасновник благодійного фонду “НЕБАЙДУЖІ”

22 роки. Зростав в інтелігентній сім’ї — мама вчителька, а батько підприємець. Батьки ніколи не стояли осторонь проблем села, тому я брав приклад із них. Зростаючи я розумів, що бути активним — важливо. Ще в школі разом з однодумцями ми створили Молодіжну раду села Братківці, де працювали із молоддю: організовували заходи, дискотеки, толоки — усе, що могло “розрухати” моїх ровесників та цікаво зайняти їх час.

Тоді ж я зрозумів, наскільки важлива політика й підтримка влади. Ми неодноразово зверталися до голови села, та підтримки від нього ми так і не отримували. Тому багато ідей так і залишились нереалізованими, адже потребували підтримки від місцевої влади.

Згодом у моєму житті з’явилися й інші громадські активності: участь у AIESEC, профкомі університету, створення благодійного фонду «НЕБАЙДУЖІ».

Попри те, що досить молодий, я часто задумуюся про майбутнє. Бачу себе в селі. Так, однозначно, я хочу тут жити, працювати і відпочивати. Тому маємо зараз попрацювати над тим, аби забезпечити село зручною та необхідною інфраструктурою, робочими місцями та закладами та громадськими просторами для відпочинку.

Критикуєш – пропонуй. Пропонуєш – роби. Бути активним — важливо.

Я не хочу відчувати сором, коли моя дитина запитає: «Тату, а чому ти цього не зробив?» Тому моя мотивація проста — я хочу створювати краще середовище, якій буде комфортно жити.

Те, що колись пов’яжу своє життя з політикою, я знав ще із дитинства. Коли настав час обирати, з якою політичною силою йти на вибори, вибір був очевидним — я пішов в Українську Галицьку Партію.

Я знав кількох партійців особисто, усі вони — чесні та професійні, завзяті борці із несправедливістю і справжні патріоти. Вони ефективні лідери, які обирають працювати, а не обіцяти. Крім того, мені близька ідеологія партії — християнська демократія — згідно з якою жодне рішення влади не дійсне без участі громад. Ідеологія, яка має чіткі межі. за які ніколи не вийде, приймаючи те чи інше рішення.

Зараз іду в депутати, бо хочу змінювати своє село й маю чіткий план дій:

— створити молодіжний центр, щоб молодь мала де проводити вільний час, організовувати різноманітні заходи й активності

— благоустрій села: добитися, аби ремонти доріг відбувалися за прозорою та зрозумілою схемою, встановити освітлення

— впорядкувати сміттєві звалища в селі

Більше про Василя Адамчука можна дізнатися за посиланням.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]