Тарас Тимофій

Округ №1: Пасічна + Набережна + Пулюя

Студент, волонтер, випускник програм EU study days від Представництва Європейського Союзу в Україні та Good Governance від Українського католицького університету.

Я завжди цікавився політикою як локальною так і міжнародною. Тому, коли закінчив школу і настав час обирати майбутню професію, вирішив вирішив поступити у Прикарпатський Національний Університет Ім. Василя Стефаника на спеціальність “Міжнародні відносини”.

Окрім того, я ніколи не намагався стояти осторонь: у будинку, де живу завжди допомагав голові ОСББ вирішувати питання вивозу сміття, благоустрою території, волонтерив у благодійному фонді “Дім”, що займається безхатьками. Я знав, що є люди, яким надзвичайно складно, тоді відчув, що саме я маю допомогти. Я вважаю, що потрібно допомагати інших при будь-якій можливості, завжди готовий присвятити свій час тим, хто цього потребує.

В Українську Галицьку Партію потрапив випадково. Якось в університеті розгорілася дискусія, де я відстоював думку про відсутність чесних та відкритих партій в Україні. Тоді мене запросили познайомитись з УГП і після знайомства із керівником міської організації я зрозумів, що існує партія яка щиро відстоює інтереси громадян України. Відтоді, я в партії та є активним її учасником.

Зараз балотуюся в депутати і бачу себе у новому поколінні українських політиків.

Найпріоритетніші три напрямки — робота із молоддю, інфраструктура та благоустрій. Завжди готовий чути жителів нашого міста та робити все, щоб вирішити їхні проблеми.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]