Світлана Граф

Округ№6 Хоткевича- Незалежності – с.Угорники – с.Микитинці – с.Хриплин – с.Підпечари – с.Узин – с.Добровляни

Громадська діячка, неонатологиня, заступниця голови профкому.

Мені 42 роки. З дитинства знала, що буду лікаркою — хотіла рятувати людей. Так і сталося: після завершення медичного університету пройшла інтернатуру і зараз працюю неонатологинею.

Робота медика важка: психологічно і фізично, тому я завжди намагаюся підтримувати колег. Мене завжди дивувало те, що цього не робить профком. Чомусь у нашій лікарні говорили тільки про обов’язки працівників, але не про права.

Коли ж почали говорити про переобрання профспілкового комітету, то було складно, але тим не менше, у нас вийшло — працівники проголосували за новий склад. Мене обрали заступницею голови профкому. Зараз я називаю це “переворотом у пологовому”. Перше, що ми зробили — почали працювати на хороший імідж цієї структури, і до нас потяглися люди. Пізніше ми відстоювали права медиків, допомагали їм отримати соціальні гарантії, страхування.

Моя робота – дбати про новонароджених. Але я піклуюся не тільки про них, а й про медичний персонал — мене у відділенні називають “другою мамою”.

Я ніколи не стояла остронь подій — чи то міста, чи країни, але моя професія не дозволяє мені більше часу віддавати громадській діяльності. Незважаючи на це, завжди стараюся бути там, де належить бути свідомому громадянину.

Беру участь у всіх важливих мітингах, як-от: захист мови, збереження української державності. Ми з чоловіком були активними учасниками Майданів — стояли на мітингах, допомагали коштами, привозили продукти. Досі допомагаємо пораненим воїнам.

Йду в депутати, бо хочу працювати над тим, щоб у медичних працівників були хороші умови праці, а також визнання і гідне ставлення з боку держави й пацієнтів.

Більше про Світлану Граф можна дізнатися за посиланням.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]