Список кандидатів до Львівської районної ради (повний)
- Мирослав Данилків – перший кандидат до Львівської районної ради (м. Львів-Рудно)
- Ігор Джумага – округ № 1 (м. Львів )
- Андрій Борис – округ № 1 (м. Львів)
- Оксана Бойко – округ № 1 ( м. Львів)
- Дмитро Левик – округ № 1 (м. Львів)
- Валентин Балагура – округ № 1 (м. Львів)
- Юлія Потопляк – округ № 1 (м. Львів)
- Марія Цінцадзе – округ № 1 (м. Львів)
- Віктор Католик – округ № 1 (м. Львів)
- Орест Фільц – округ № 1 (м. Львів)
- Мар’яна Куц – округ № 1 (м. Львів)
- Андріян Мозола – округ № 2 (м. Львів)
- Іван Мацьопа – округ № 2 (м. Львів)
- Роман Шулик – округ № 2 (м. Львів)
- Христина Турчин – округ № 2 (м. Львів)
- Ольга Штойко – округ №2 (м. Львів-Рудно)
- Галина Вархолик – округ №3 (м. Львів)
- Олег Сабадаш – округ №3 (с. Малечковичі, Пустомитівський р-н)
- Назар Романцов – округ №3 (м. Львів)
- Василь Якуш – округ №3 (м. Винники)
- Ярина Сорока – округ №4 (м. Львів)
- Микола Трикоз – округ №4 (м. Львів)
- Микола Пивоварник – округ №4 (м. Львів)
- Андріана Шехлович – округ №4 (м. Львів)
- Катерина Гуль – округ №4 (м. Львів)
- Марія Герич – округ №5 (м. Львів)
- Наталія Процак – округ №5 (м. Львів)
- Роман Пацюков – округ №5 (м. Борислав)
- Юрій Дзева – округ №5 (м. Львів)
- Юліан Крет – округ №5 (м. Львів)
- Зіновій Репета – округ №6 (м. Перемишляни)
- Любомир Моравський – округ №6 (с. Миклашів, Пустомитівський р-н)
- Надія Байор – округ №6 (м. Львів)
- Ігор Кореньовський – округ № 6 (с. Дунаїв, Перемишлянський р-н)
- Оксана Дмитраш – округ №6 (м. Кам’янка-Бузька)
- Юрій Зінько – округ №6 (с. Сокільники, Пустомитівський р-н)
- Юлія Репета – округ №6 (м. Перемишляни)
- Тарас Мандзюк – округ №7 (с. Поршна, Пустомитівський р-н)
- Мар’яна Согуйко – округ №7 (с. Старе Село, Пустомитівський р-н)
- Оксана Петрик – округ №7 (с. Зимна Вода. Пустомитівський р-н)
- Роман Сас – округ №7 (с. Ставчани, Пустомитівський р-н)
- Тетяна Голдун – округ №7 (м. Пустомити)
- Іван Зільник – округ №7 (м. Городок)
- Володимир Сильвестер – округ №7 (с. Піски, Городоцький р-н)
- Василь Проців – округ №7 (м. Пустомити)
- Тарас Гринчишин – округ №7 (с. Братковичі, Городоцький р-н)
- Роман Голойда – округ №7 (м. Городок)
- Василина Швець – округ №7 (с. Волощина, Перемишлянський р-н)