Список кандидатів до Львівської обласної ради (повний)
- Тарас Чолій – перший кандидат до Львівської обласної ради
- Наталія Голинська – округ №1 (м. Дрогобич)
- Святослав Херович – округ №1 (м. Дрогобич)
- Ігор Пиріг – округ №1 (м. Борислав)
- Роман Бобешко– округ №1 (смт Східниця)
- Оксана Радищак – округ №1 (м. Стебник)
- Ірина Грицик – округ №1 (с. Верхній Дорожів)
- Василь Спанчак – округ №1 (м. Трускавець)
- Ірина Загоруйко – округ №1 (м. Борислав)
- Олена Костишин – округ №1 (смт Східниця)
- Назарій Островський – округ №2 (м. Броди)
- Олег Бартошик – округ №2 (с. Зозулі, Золочівський р-н)
- Альона Хміляр – округ №2 (м. Броди)
- Ольга Сухоставська – округ №2 (смт Олесько, Буський р-н)
- Людмила Бохна – округ №2 (м. Золочів)
- Володимир Костюк – округ №2 (с. Єлиховичі, Золочівський р-н)
- Павло Шудрик – округ №2 (м. Броди)
- Ігор Біскуп – округ №2 (с. Андріївка, Буський р-н)
- Андрій Пелехатий – округ №3 (м. Львів)
- Андрій Григоришен – округ №3 (м. Перемишляни)
- Ольга Костюк – округ №3 (с. Зимна Вода)
- Тарас Мандзюк – округ №3 (с. Поршна, Пустомитівський р-н)
- Надія Байор – округ №3 (с. Руда, Кам’янко-Бузький р-н)
- Іван Щерба – округ №3 (м. Жовква)
- Іван Білик – округ №3 (с. Завидовичі, Городоцький р-н)
- Ірина Польовська – округ №3 (м. Городок)
- Марія Муха – округ №3 (м. Городок)
- Василина Швець – округ №3 (с. Волощина, Перемишлянський р-н)
- Богдан Панкевич – округ №4 (м. Львів)
- Віктор Борщевський – округ №4 (м. Львів)
- Роман Зафійовський – округ №4 (м. Львів)
- Оксана Павлова – округ №4 (м. Львів)
- Наталія Микитишин – округ №4 (с. Рясне-Руське, Яворівський р-н)
- Марта Рудковська – округ №4 (с. Крупське, Миколаївський р-н)
- Максим Ковтун – округ №4 (м. Миколаїв)
- Ольга Штойко – округ №4 (смт Рудно)
- Андріян Мозола –округ №4 (м. Львів)
- Іван Щурко – округ №5 (м. Львів)
- Ірина Бек – округ №5 (м. Львів)
- Святослав Літинський – округ №5 (м. Львів)
- Ліда Коноваленко – округ №5 (м. Львів)
- Віталій Федорінін – округ №5 (м. Львів)
- Богдан Цюваник – округ №5 (м. Львів)
- Олена Перкін – округ №5 (м. Львів)
- Анна Филистин – округ №5 (м. Львів)
- Ігор Дякович – округ №5 (м. Львів)
- Володимир Савчин – округ №5 (м. Львів)
- Марія Кульчицька-Волчко – округ №6 (смт Дубляни, Самбірський р-н)
- Оксана Качмар – округ №6 (смт Дубляни, Самбірський р-н)
- Олена Піцик – округ №6 (с. Сушиця, Самбірський р-н)
- Богдан Федорович – округ №6 (с. Новосілки, Самбірський р-н)
- Богдан Комаровський–округ №6 (с. Ралівка, Самбірський р-н)
- Михайло Сокальський округ №6 (с. Княжпіль, Старосамбірський р-н)
- Василь Андрейків – округ №6 (с. Березів, Старосамбірський р-н)
- Василь Яким – округ №6 (с. Страшевичі, Старосамбірський р-н)
- Галина Турецька – округ №6 (с. Вільшаник, Самбірський р-н)
- Ірина Кравець – округ №7 (м. Новий Розділ)
- Володимир Гаврон – округ №7 (м. Жидачів)
- Оксана Кобрин – округ №7 (м. Стрий)
- Мирослав Брегман – округ №7 (с. Розвадів, Миколаївський р-н)
- Юрій Юревич – округ №7, с. Вовчатичі, Жидачівський р-н)
- Іванна Феденьків – округ №7, смт Журавно, Жидачівський р-н)
- Іван Данилко – округ №7 (с. Болоня, Миколаївський р-н)
- Руслан Хомин – округ №7 (с. Воля-Задеревацька, Стрийський р-н)
- Ірина Петрухіна – округ №7 (м. Сколе)
- Микола Гребович – округ №7 (смт Славське, Сколівський р-н)
- Юрій Фольварочний – округ №8 (м. Радехів)
- Василина Закревська – округ №8 (с. Тетевчиці, Радехівський р-н)
- Олег Шиба – округ №8 (с. Павлів, Радехівський р-н)
- Олег Шеремета – округ №8 (м. Червоноград)
- Надія Іванойко – округ №8 (смт Жвирка, Сокальський р-н)
- Андрій Гнідець – округ №8 (м. Сокаль)
- Наталія Кузів – округ №8 (с. Заріччя, Жидачівський р-н)
- Юрій Одноріг – округ №8 (с. Заріччя, Жидачівський р-н)
- Мирослава Лобода – округ №8 (с. Реклинець, Сокальський р-н)
- Ганна Колтакова – округ №8 (с. Добрячин, Сокальський р-н)
- Віталій Андрейко – округ №9 (м. Новояворівськ)
- Галина Джулай – округ №9 (м. Новояворівськ)
- Володимир Галик – округ №9 (с. Малі Новосілки, Мостиський р-н)
- Дмитро Лютко – округ №9 (м. Судова Вишня)
- Уляна Ганусяк – округ №9 (м. Новояворівськ)
- Наталія Деда – округ №9 (м. Новояворівськ)
- Ігор Ковалик – округ №9 (м. Мостиська)
- Юрій Верес – округ №9 (с. Рокитне, Яворівський р-н)