Список кандидатів до Львівської обласної ради (повний)

  • Тарас Чолій – перший кандидат до Львівської обласної ради
  • Наталія Голинська – округ №1 (м. Дрогобич)
  • Святослав Херович – округ №1 (м. Дрогобич)
  • Ігор Пиріг – округ №1 (м. Борислав)
  • Роман Бобешко– округ №1 (смт Східниця)
  • Оксана Радищак – округ №1 (м. Стебник)
  • Ірина Грицик – округ №1 (с. Верхній Дорожів)
  • Василь Спанчак – округ №1 (м. Трускавець)
  • Ірина Загоруйко – округ №1 (м. Борислав)
  • Олена Костишин – округ №1 (смт Східниця)
  • Назарій Островський – округ №2 (м. Броди)
  • Олег Бартошик – округ №2 (с. Зозулі, Золочівський р-н)
  • Альона Хміляр – округ №2 (м. Броди)
  • Ольга Сухоставська – округ №2 (смт Олесько, Буський р-н)
  • Людмила Бохна – округ №2 (м. Золочів)
  • Володимир Костюк – округ №2 (с. Єлиховичі, Золочівський р-н)
  • Павло Шудрик – округ №2 (м. Броди)
  • Ігор Біскуп – округ №2 (с. Андріївка, Буський р-н)
  • Андрій Пелехатий – округ №3 (м. Львів)
  • Андрій Григоришен – округ №3 (м. Перемишляни)
  • Ольга Костюк – округ №3 (с. Зимна Вода)
  • Тарас Мандзюк – округ №3 (с. Поршна, Пустомитівський р-н)
  • Надія Байор – округ №3 (с. Руда, Кам’янко-Бузький р-н)
  • Іван Щерба – округ №3 (м. Жовква)
  • Іван Білик – округ №3 (с. Завидовичі, Городоцький р-н)
  • Ірина Польовська – округ №3 (м. Городок)
  • Марія Муха – округ №3 (м. Городок)
  • Василина Швець – округ №3 (с. Волощина, Перемишлянський р-н)
  • Богдан Панкевич – округ №4 (м. Львів)
  • Віктор Борщевський – округ №4 (м. Львів)
  • Роман Зафійовський – округ №4 (м. Львів)
  • Оксана Павлова – округ №4 (м. Львів)
  • Наталія Микитишин – округ №4 (с. Рясне-Руське, Яворівський р-н)
  • Марта Рудковська – округ №4 (с. Крупське, Миколаївський р-н)
  • Максим Ковтун – округ №4 (м. Миколаїв)
  • Ольга Штойко – округ №4 (смт Рудно)
  • Андріян Мозола –округ №4 (м. Львів)
  • Іван Щурко – округ №5 (м. Львів)
  • Ірина Бек – округ №5 (м. Львів)
  • Святослав Літинський – округ №5 (м. Львів)
  • Ліда Коноваленко – округ №5 (м. Львів)
  • Віталій Федорінін – округ №5 (м. Львів)
  • Богдан Цюваник – округ №5 (м. Львів)
  • Олена Перкін – округ №5 (м. Львів)
  • Анна Филистин – округ №5 (м. Львів)
  • Ігор Дякович – округ №5 (м. Львів)
  • Володимир Савчин – округ №5 (м. Львів)
  • Марія Кульчицька-Волчко – округ №6 (смт Дубляни, Самбірський р-н)
  • Оксана Качмар – округ №6 (смт Дубляни, Самбірський р-н)
  • Олена Піцик – округ №6 (с. Сушиця, Самбірський р-н)
  • Богдан Федорович – округ №6 (с. Новосілки, Самбірський р-н)
  • Богдан Комаровський–округ №6 (с. Ралівка, Самбірський р-н)
  • Михайло Сокальський  округ №6 (с. Княжпіль, Старосамбірський р-н)
  • Василь Андрейків – округ №6 (с. Березів, Старосамбірський р-н)
  • Василь Яким – округ №6 (с. Страшевичі, Старосамбірський р-н)
  • Галина Турецька – округ №6 (с. Вільшаник, Самбірський р-н)
  • Ірина Кравець – округ №7 (м. Новий Розділ)
  • Володимир Гаврон – округ №7 (м. Жидачів)
  • Оксана Кобрин – округ №7 (м. Стрий)
  • Мирослав Брегман – округ №7 (с. Розвадів, Миколаївський р-н)
  • Юрій Юревич – округ №7, с. Вовчатичі, Жидачівський р-н)
  • Іванна Феденьків – округ №7, смт Журавно, Жидачівський р-н)
  • Іван Данилко – округ №7 (с. Болоня, Миколаївський р-н)
  • Руслан Хомин – округ №7  (с. Воля-Задеревацька, Стрийський р-н)
  • Ірина Петрухіна – округ №7 (м. Сколе)
  • Микола Гребович – округ №7 (смт Славське, Сколівський р-н)
  • Юрій Фольварочний – округ №8 (м. Радехів)
  • Василина Закревська – округ №8 (с. Тетевчиці, Радехівський р-н)
  • Олег Шиба – округ №8 (с. Павлів, Радехівський р-н)
  • Олег Шеремета – округ №8 (м. Червоноград)
  • Надія Іванойко – округ №8 (смт Жвирка, Сокальський р-н)
  • Андрій Гнідець – округ №8 (м. Сокаль)
  • Наталія Кузів – округ №8 (с. Заріччя, Жидачівський р-н)
  • Юрій Одноріг – округ №8 (с. Заріччя, Жидачівський р-н)
  • Мирослава Лобода – округ №8 (с. Реклинець, Сокальський р-н)
  • Ганна Колтакова – округ №8 (с. Добрячин, Сокальський р-н)
  • Віталій Андрейко – округ №9 (м. Новояворівськ)
  • Галина Джулай – округ №9 (м. Новояворівськ)
  • Володимир Галик – округ №9 (с. Малі Новосілки, Мостиський р-н)
  • Дмитро Лютко – округ №9 (м. Судова Вишня)
  • Уляна Ганусяк – округ №9 (м. Новояворівськ)
  • Наталія Деда – округ №9 (м. Новояворівськ)
  • Ігор Ковалик – округ №9 (м. Мостиська)
  • Юрій Верес – округ №9 (с. Рокитне, Яворівський р-н)

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]