Семко Михайло

Народився – 10 травня 1983 року у Львові

Працює помічник народного депутата України 118 виборчий округ

Експерт у сферах: адміністративно-територіальної реформи, розвиток громад, виборче законодавство.

Кандидат: у депутати до ЛМР від Української Галицької Партії

Округ: Залізничний район Львова

Публікації чи виступи у медіа:

Голова ГО назвав головну помилку влади Львова при створенні ОТГ
У Білогорщі облаштували спортивний майданчик за кошти громадського бюджету
У Львові реалізували проєкт “Сімейний простір на Лаврівського”
Громадський бюджет Львова: ТОП-7 проектів, які хочуть реалізувати у Залізничному районі

Все можливо !

Народився 10 травня 1983 року у Львові. Навчався у середній школі №65 (початкові класи), а потім середня школа №67. Виріс у багатодітній сім’ї.

 

У 2000 році вступив до Львівського національного університету ім.І.Я.Франка на філософський факультет, а згодом – Інститут післядипломної освіти. Таким чином у Франковому ВНЗ отримав дві вищі освіті. Спеціальності: політолог та міжнародне право.

 

Роки навчання співпали з переломними подіями 2004 року в Україні. Долучався до Майдану у Києві, а у Львові – до податкового майдану. У той час також доєднався до громадської організації “Комітет підприємців Львівщини” (далі- КПЛ), в якій працював 12 років.

 

“Це величезний досвід. Я ніколи не був підприємцем, але я бачив як приймаються управлінські рішення, як комунікує бізнес з владою. Я працював в організації, яка показувала, що таке цінності в бізнесі.“

 

Працюючи у КПЛ, брав активну участь у громадсько-політичному житті міста та й країни загалом: податковий бойкот “режиму Януковича”, Євромайдан у Львові, Революція гідності. Також був помічником депутата Львівської обласної ради у 2006 -2010 рр.

 

У 2017 році залишив КПЛ. В Українській Галицькій Партії координував експертну групу з питань ефективного врядування та процесу децентралізації, яка займалась, зокрема Адміністративно-територіальною реформою. Три роки був долучений до процесу формування громад і самої реформи адміністративно-територіального устрою. Пропагували її та підказували, які проколи у децентралізації.

 

Сьогодні – кандидат у депутати до ЛМР. Знає, що потрібно Львівській ОТГ і новим громадам, які приєдналися до міста. Його досвід буде корисним у створенні “великого Львова”. Де комфортно: і мешканцям центру міста і тим, хто живе на його околиці.

 

Кандидує у депутати по Залізничному районі. Вважає, що район, який має на своїй території головний залізничний вокзал та аеропорт, заслуговує на кращий стан інфраструктури та вищий рівень безпеки. Район може “зупиняти” на своїй території туриста – з одного боку, а іншого – бути привабливим для мешканця.

 

“Говорити про швидке вирішення великих інфраструктурних проблем – голослівно. Але… якщо на початку каденції ми будемо планувати і лобіювати, закладати видатки, наприклад, на будівництво школи чи садочка, то це реально вирішити до кінця депутатської каденції”.

 

Спільно з активними мешканцями Білогорщі зреалізував проект спортивного комплексу. Створив громадську організацію “Добра громада”. Спочатку довелось відстояти територію стадіону від можливого продажу. Далі – будівельні роботи, благоустрій, придбання спортивного обладнання: за кошти громади, грантові та бюджетні (проект Громадського бюджету 2018 р.)

 

З дитинства захоплюється та грає у футбол. З 2008 року тренує дітей у футбольному клубі “Покрова”.

 

Одружений. Разом з дружиною виховують двох дітей: доньку 12 років та сина 9 років.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]