Руслан Бичай

Округ№4 Коновальця- Сахарова – с.Братківці – с.Березівка – с.Тисменичани – с. Черніїв – с. Камінне

Аспірант Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

24 роки. Родом із Хмелевої, Городенківського району. Після закінчення школи пішов навчатися на дві спеціальності: «політологія» та «історія» (заочно).Зараз маю ступінь магістра за спеціальністю «політологія».

Вперше беру участь у виборчій кампанії як кандидат. Вважаю, що головним завданням місцевих виборів 2020 є омолодження місцевих рад: тут повинні працювати молоді люди. І молодість це не завжди про вік, в першу чергу це про спосіб мислення, світобачення, методи управління. Саме команда Української Галицької Партії має таких людей.

Я вважаю, що маю необхідні фахові знання для роботи в Івано-Франківській міській раді.

Наше місто все більше розбудовується, проте нові парки, сквери чи громадські простори не з’являються. Саме вони необхідні для мешканців.

Зараз в світі актуальним є питання екології. Івано-Франківську варто почати пропаганду культури сортування сміття і створити для цього всі необхідні умови.

Івано-Франківськ – місто з великим потенціалом. Вважаю, що перш за все потрібно привести до ладу його зовнішній вигляд, який має відповідати стандартам історичних європейських міст.

 

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]