Ростислав Терлецький

Округ №3: Бам- Короля Данила – Мазепи- с.Крихівці – с.Чукалівка – с.Драгомирчани – с.Радча

Експерт з питань енергоефективності, інженер, підприємець.

За освітою інженер, навчався в Івано-Франківському університеті нафти й газу.

“Усе своє свідоме життя працював у комунальній сфері, та не тільки в Україні, але й у Великобританії. Пройшов складні періоди перебудови. Зараз у суперечках із “ватниками” чи з людьми, які впевнені, що «тоді було краще», маю чим апелювати.

Ми були просто сірою масою, без ініціативи та мотивації, відповідальності. Ставився критично до того всього, що відбувалось у Радянському Союзі. Тому і відмовився, коли пропонували вступити в компартію.

Йшли на роботу без вибору. За зарплатню могли купити лише мінімальний набір товарів, який виготовили такі самі невмотивовані працівники.

У 1994-ому, в дуже кризові часи, я одружився, народилась перша дитина. Випадково вдалось поїхати у туристичну поїздку до Лондона. Я побачив справжнє багатогранне життя розвинутої країни. Це більше, ніж на туристичних картинках.

Дещо з побаченого у комунальній галузі там, у нас досі є новинками.

Після повернення в Україну започаткували з партнером інженерний бізнес – підбір, проектування, монтаж та ремонт кондиціонерів, вентиляції, центральних порохотягів та ін. Тут і знання англійської знадобилось, і попередній досвід роботи.

Бачу себе у реформуванні сфери теплопостачання та енергомодернізації міського житла, за що усі попередні і теперішня влади просто не наважуються братись. Комунальні підприємства не мають мотивації щось змінювати.

Більше про Ростислава Терлецького можна почитати за посиланням.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]