Процак Наталія

Вибачте цей текст доступний тільки в “Англійська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Народилась 29 березня 1974 року у Львові.

Працює підприємиця, громадська активістка, волонтерка, голова батьківської ради.

Експертка у сферах: розвитку підприємництва, місцевих ініціатив

Кандидатка: у депутатки до ЛМР від Української Галицької Партії

Округ: Шевченківський район

Публікації чи виступи у медіа:

Озеро на Панча реконструюють за 21 млн.грн
У Львові нагородили переможців громадського бюджету-2020
У Львові реалізували ще один проєкт Громадського бюджету
Місцеві активісти та громада вулиці Панча організували фестиваль, щоб врятувати озеро
Стежка Джона Леннона і коворкінг-зона у Палаці Хоткевича. Які проєкти хочуть реалізувати у Шевченківському районі

Поки ти борешся-ти переможець!

Народилась 9 березня 1974 року у Львові на вул.Нива (зараз -вул. Панча). Батьківський приватний будинок знесли під час активної розбудови Шевченківського району у радянський період. Зараз живе недалеко від цього місця.

Із відзнакою закінчила СЗШ№23, після чого вступила до Львівського національного університету ім.І.Франка. Спеціальність – хімія. Друга вища освіта – також у Франковому ВНЗ. Спеціальність – менеджмент організацій.

У 2018 – 19 рр. навчалась у Школі демократії EECMD.

З 2012 року – приватний підприємець (сфера роздрібної торгівлі). Паралельно з власним бізнесом працювала на харчовому підприємстві (ПАТ «Львівський холодокомбінат»). З 2013 року на посаді інженера-лаборанта харчової лабораторії, а у 2016 році переведена на посаду менеджера з якості, де контролювала практично увесь процес виробництва морозива та напівфабрикатів. Щорічно проводила внутрішній аудит усього підприємства. Наприкінці 2019 року звільнилась із підприємства за власним бажанням.

“В якийсь день я зрозуміла, що ця робота заважає мені рухатись вперед, що мені бракує часу для ведення громадських проєктів”.

Шість років очолює батьківську раду у СЗШ №91. Бралась за облаштування невеликих просторів у школі: актова зала, клас, коридор. Відтак, коли з’явився такий механізм як “Громадський бюджет”, не могла не скористатись можливістю.

У 2017 та 18 рр. перемогла з малими проєктами для СЗШ №91”: облаштування спортивного майданчика та сенсорна кімната психологічного розвантаження.

У 2019 році подала вже великий проєкт – із порятунку озера на Панча та облаштування там громадського простору. Три роки аналогічні проєкти безуспішно подавали інші активісти.

Для перемоги згуртувати громаду довкола ідеї порятунку озера, організувала величезну промокампанію, залучила різні середовища. У цьому ж році стала співорганізатором еколого-мистецького фестивалю “Озеро на Панча” (в рамках “Майстерні міста”).

“Для чого я це роблю? Я ніколи не задумувалась для чого… Чітко розумію, що понад усе хочу, аби залишився куточок живої природи, хочу щось після себе залишити корисного…”

Також – співорганізаторка проєкту “Майстерня міста” (2019- 2020 рр.), співорганізаторка “Чорновола FEST” – першого родинного свята у мікрорайоні. Співорганізаторка обідів для потребуючих біля озера на Панча.

Одружена, мама трьох дітей. Чоловік – приватний підприємець.

Старша донька мешкає у Чернівцях, військовослужбовець Збройних Сил України (Чернівецький обласний військовий комісаріат) .

Молодша донька – студентка 6 курсу ЛНМУ, працює медсестрою в реанімаційному відділенні лікарні швидкої меддопомоги.

Син – одинадцятикласник.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]