Петро Хмельовський

Округ №3: Бам- Короля Данила – Мазепи- с.Крихівці – с.Чукалівка – с.Драгомирчани – с.Радча

Голова піклувальної Ради школи –ліцею №2 та батьківського комітету міста Івано-Франківська. Очолює Асоціацію Піклувальних Рад м. Івано-Франківська. Член колегії обласного управління освіти та науки України від громадськості міста.

Я родом із маленького села Росільна, Богородчанського району, народився в сім”ї простих робітників.
В селі відвідував школу, а звідти пішов вчитися у Київ в технікум електронних приладів на спеціальність “Радіотехнічні вимірювання”. Пізніше, освіти в моєму житті було багато — я навчався на юридичному та історичному, навіть був аспірантом і навіть займався викладацькою діяльністю.

Я багато бачив закладів освіти, молодих студентів, які хотіли вчитися і бачив умови, в яких навчаються діти. Тому, почав займатися громадською діяльністю — виборював для дітей хороші умови для навчання.
Разом із батьками ми почали писати проєкти для ремонту приміщень, пізніше навіть створив свій благодійний фонд, котрий займається школами.

Вдалося втілити багато ідей — створили питний фонтанчик разом із брендом Co ca-Cola, разом із дітьми завершили проєкт “Ремонт шкільного гардеробу”, де учні самі малювали на стінах, залишали цитати, клеїли наклейки: скільки тоді радості було.

Окрім того, я є ініціатором акції «Збережи квітку – подаруй життя бійцю української армії», суть її в тому, щоб батьки не купляли квіти вчителям на урочистості, а віддавали гроші на лікування бійцям АТО. Ця акція згодом так сподобалася всім, що стала Всеукраїнською.

За час моєї діяльності, мені вдалося стикнутися із великою кількістю людей, з різними департаментами та державними структурами. Я вважаю, що потрібно повністю змінювати форму правління. Всі ці департаменти, управління, райвно — пережитки минулого.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]