Петро Говера

Округ №6 Хоткевича- Незалежності – с.Угорники – с.Микитинці – с.Хриплин – с.Підпечари – с.Узин – с.Добровляни

Мені 24 роки. Народився і мешкаю у Івано-Франківську. Певний час, проживаючи і навчаючись у Тернополі, зрозумів що проблеми, з якими ми зустрічаємось кожного дня, є спільними для нашого регіону: незаконні забудови, хабарництво, призначення бандитів на керівні посади.

У 2014 році щиро прагнув і вірив у Європейську інтеграцію України. Зміни які потрібні були для країни прийшлось відстоювати кожному свідомому українцю. В той момент я побачив ту силу, яка змогла об’єднати усіх нас, незалежно ні від чого, заради спільної мети: нормального та безпечного життя. Саме ця думка і прагнення усіх нас стала рушійною силою для змін в державі. Так само і на місцевих виборах голос кожного є важливим для змін.

Українська Галицька Партія має ідеї справжньої демократії, де народ є безпосередньо управлінцем у своїй громаді, що і є ідеологією християнської демократії. Саме ідеології! Принципи, які дотримується кожний партієць, допомогли без вагань вступити до УГП і йти з цими людьми на місцеві вибори.

Хочеться щоб місто Івано-Франківськ став центром чесної політики, добробуту , та комфортного життя для кожного, хто проживає у ньому.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]