Олексій Замковий

Округ№2: Центр+Княгинин

Ветеран АТО, громадський діяч.

Мені 45 років. Народився в Івано-Франківську. Деякий час працював у карному розшуку, пізніше служив у відділі по боротьбі з бандитизмом. На пенсію пішов з посади заступника начальника відділу.

Коли прийшла війна, взагалі не вагався чи йти – я мав підтримати своїх друзів і мав допомогти країні. Демобілізувався і повернувся до рідного міста.

Відразу ж зайнявся громадською діяльністю, оскільки побачив, як міська рада у незаконний спосіб “пропихала” забудову вулиць Макогона – Крайківського. Не міг мовчки спостерігати за цим і почав боротьбу разом із громадою. Будівництво незаконної забудови вдалося зупинити аж через суд.

Було важко, мене намагалися дискредитувати, суди по моїх справах тривають і досі. Але тоді мене підтримала команда Української Галицької Партії — і тепер з ними я балотуюся в депутати у міську раду.

Я довіряю людям, які поруч зі мною. І, зазвичай, це – молодь. Вони не “забруднені” ані політикою, ані зв’язками, ані корупцією. Моїй дитині майже 16-ть, і я хочу, аби її майбутнє будували саме такі люди.

Я хочу, аби люди, яким довірять місто чи село, працювали не на телебачення. А справді зробили для міста потрібні зміни.

Так хочемо у Європу, то маємо бути сильними і не корумпованими.

Балотуюся в депутати, бо теперішня влада не відстоює інтереси громади.

Мій план на депутатство виглядає так:

  • облагородження міста: збереження історичної частини, реставрація приміщення колійової лікарні на вулиці Тарнавського, збільшення кількості зелених насаджень
  • реорганізація схем дорожнього руху в центральній частині міста
  • повернення вулицям історичних назв

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]