Олег Шиба

 • Народився у 1975 році у селі Радванці Радехівського району Львівської області.
 • Працює підприємцем, співзасновник і президент Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. М. Пирогова, депутат Радехівської міської ОТГ від Української Галицької Партії.
 • Експерт у сферах: економіка, розвиток малого та середнього бізнесу.
 • Кандидат: на голову Радехівської ОТГ
 • Округ: Червоноградський.

 

Публікації/виступи у медіа:

#1 Про ПДМШ ім. Миколи Пирогова

#2 Як воно – бути волонтером нашої української армії?

#3 Інтерв’ю про громадську діяльність

 

Близька по духу цитата:

“Нескінченне прагнення бути кращим є обов’язком людини. Це вже саме по собі є винагородою. Все інше в руках Божих, – Махатма Ганді.

 

Біографія Олега Шиби

 • Олег Шиба народився на Львівщині у невеликому селищі Радванці. Волонтер: велику частину свого часу він присвятив поїздкам на схід, зокрема, у складі Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова надавав допомогу пораненим бійцям. Там він і отримав урок, який показав, наскільки важливо цінувати кожну хвилину та встигнути зробити для своєї сім’ї та місця, де народився, максимально багато.
 • У 2015-му, коли під час виходу із Дебальцевого Олег разом із медиками-волонтерами поїхав забирати поранених із передової, у їхню автівку поцілив танк. За долю секунди чоловік встиг вистрибнути із машини, на пам’ять про що йому залишилася надщербнута кулею каска. З того часу він ще раз зрозумів, що мусить допомагати не лише як волонтер, але й як активний громадський діяч.
 • Разом із своє командою Олег постійно пробує ініційовувати нові проекти та спілкуватися із людьми. Останнє критично важливе, адже знаючи, про що говорять мешканці та якими проблемами переймаються кожного дня, можна справді їм допомогти. Це для Олега Шиби має й інше особливе значення, бо у громаді живуть його батьки та троє дітей, заради яких він і вирішив йти у політику та боротися із, здавалося, непоборним – робити зміни помітними та відчутними.

“Основною мотивацією має бути ситуація навколо самої людини. Якщо вона не візьме справу у власні руки – то буде тільки гірше. Кожен має викладатися на 100 відсотків і розуміти свою кінцеву мету. Якщо ти працюєш, щоб боротися із системою, піклуватися про місце, в якому народився, та думаєш, як зробити так, аби забезпечити дітям майбутнє – поганого результату бути не може. Така мета обов’язково додасть сил, щоб викластись на максимум”, – каже Олег Шиба.

 • Протягом попереднього року роботи п’ятеро партійців від УГП на Радехівщині вже показали, що вони справді сильні та спроможні працювати – близько 50-ти депутатських звернень, що є більшою частиною від загальної кількості, подала саме їхня команда.
 • Одне із першочергових завдань, яке перед собою ставить осередок УГП на Радехівщині – розвиток медицини. Як причетний до медицини, Олег Шиба розуміє, що оснащені лікарні із персоналом, який отримує гідну зарплату, це база, що має впевнено функціонувати на території громади.

“Є великою проблемою, коли пенсіонери мають їздити у інші медзаклади тільки тому, що у їхньому селі поліклініка у поганому стані. У нормальному світі такого не має бути, треба виборювати для людей право отримувати медичні послуги, і разом з тим не ризикувати зайвий раз.

 • Ще одна тема, якою хоче займатися Олег – створення сортувальної лінії. Територію за містом використовують для сміттєзвалищ, і просте вивезення сміття не вирішить проблему. Цей проект забезпечить і робочі місця, і покращення стану екології в регіоні. Це не є щось нове, досвід ми можемо перейняти у інших громад. Сортувальні лінії вже створювали, і вони успішно існують.

Важливо згадати і про дороги. Міжміські шляхи хороші, чого не можна сказати про ті, що йдуть до сіл, вони залишаються розбитими. Окрім того, необхідно забезпечити й безпеку – встановити знаки там, де їх нема, відновити розмітку”

 • Відкритість влади, прозорість бюджету та дій чиновників – ще один пріоритет чоловіка. Неможливо забезпечити хорошу роботу органів влади, якщо у ній не беруть участь самі жителі громади. У центрі завжди повинна бути людина – це запорука того, що спільними зусиллями вдасться добитися успіху.
 • Олег Шиба вже не перший рік бере на себе відповідальність та крок за кроком шукає шляхи, як принести користь громаді. У нього є дружина та троє синів, усі всіляко підтримують чоловіка та розуміють, наскільки для нього важливо займатися політикою.

“До моєї діяльності рідні ставляться однозначно позитивно. Звісно, що є труднощі, але мене всі підтримують та радо допомагають, розуміють справжню мету моїх справ. Особливо мотивує, коли видно результат роботи, і бачиш, що можеш зробити ще більше. Все починається з тебе, і це має бути дороговказом для кожної людини”.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

  [recaptcha]