Олег Саїк

Округ №5 Позитрон – Каскад – Вовчинецька – Миру – Української Дивізії – с.Вовчинець – с.Колодіївка

Громадський активіст, волонтер, голова Івано-Франківської міської організації Української Галицької Партії

28 років. Ще зі школи Олег мріяв стати банкіром, бо йому завжди подобалась «мова цифр». Вищу освіту здобув у Львівському інституті банківської справи Національного банку України. Під час навчання мав різні підробітки — офіціант в ресторані чи член виборчих комісій на виборах давались хлопцеві легко та цікаво. Це був той досвід, за який зараз дуже вдячний. Деякий час працював і за фахом, та паралельно зі всім був активним волонтером. Саме громадська діяльність привела хлопця у політику. Три роки тому долучився до команди Української Галицької Партії. зараз очолює УГП в Івано-Франківську.

Найбільше хочеться змінити забюрократизованість процесів, а ще «нелюдське» ставлення як до споживачів послуг так і до тих, хто їх надає. Я хочу бути корисним для свого міста тут і зараз. Вірю, що зміни можливі. Потрібно лише в потрібний час у потрібному місці застосувати потрібні інструменти. У тих умовах, які зараз є в Україні, важко щось передбачати, проте я впевнений, що майбутнє кожної людини напряму залежить від сьогоднішніх рішень та вчинків».

Кожного дня Олег працює, щоб Івано-Франківськ ставав комфортнішим для містян та безпечним для дітей. Кілька років є активним учасником усіх проукраїнських акцій у рідному місті: “Не дай злити справи Майдану”, “Ні капітуляції”, “Аваков-чорт” та десятки інших заходів, які організовував чи до яких долучався Олег Саїк.

Як економіст — знає, що залучення інвестицій є одним із найважливіших завдань для місцевої влади, адже в такий спосіб можна пришвидшити розвиток міста. Вірить, що Івано-Франківськ вже зовсім скоро стане сучасним європейським містом.

Не завдяки, а всупереч тому, хто зараз очолює наше місто, вважаю Івано-Франківськ найкомфортнішим містом для життя в Україні.

Івано-Франківськ має стати унікальним містом, а не просто «воротами в Буковель».

Сьогодні економічна наука дає нам безліч способів для аналізу. Чи ефективно розподіляються кошти платників податків, чи прозоро їх використовують, чи всі кошти йдуть на об’єкти і тд. Чи все ж ми можемо нарешті реконструювати аеропорт, відремонтувати вулиці, забезпечити школярів сучасним обладнанням, а також сприяти розвитку культурного життя міста!

Я йду на вибори, щоб:

— створити сприятливі умови для залучення інвестицій у місто

— залучити фінансування для медичної сфери

— реставрувати та осучаснити франківський аеропорт

— облагородити громадські простори й місця відпочинку франківців

Більше про Олега Саїка можна почитати за посиланням.

 

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]