Наталія Митник

Округ№4 Коновальця- Сахарова – с.Братківці – с.Березівка – с.Тисменичани – с. Черніїв – с. Камінне

Дитячий анестезіолог, заступниця медичного директора з хірургії та неонатології Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. Співзасновниця профспілкової організації “Альтернативна профспілка медичних працівників” ОДКЛ.

Мені – 42 роки. З дитинства завжди хотіла всім допомогти і підтримати. В моєму оточенні не було медиків, тому не пам’ятаю, коли і чому саме з’явилася така мрія, але вже зі школи я твердо вирішила – хочу бути медиком.

Якщо говорити про освіту, то в мене їх дві — медична і публічне управління. Вчитися вдруге не планувала. Але коли почала активніше цікавитися можливими змінами в медицині, реформою охорони здоров’я, на власній роботі відчувала недоліки управління та брак менеджерських компетенцій в керівників усіх рівнів в охороні здоров’я зрозуміла, що хочу і можу це змінити. А відповідна освіта допоможе це робити більш професійно та якісно.

Окрім основної роботи є позаштатною експерткою Національної служби здоров’я України (НСЗУ). На практиці це означає, що допомагаю впроваджувати медичну реформу на місцевому рівні. Багато стикалась із тим, що медична реформа ставала кісткою в горлі деяким керівникам лікарень та чиновникам. Усе тому, що тоді доведеться все робити чесно і прозоро, а вони так не вміють. От працюю із тим напрямком.

Робота лікарів не настільки солодка — вона важка і фізично, і психологічно. Мені прикро, що праця лікарів досі не оцінюються гідно. Я зроблю все, аби хоча б на місцевому рівні змінити це.

Моя громадянська позиція почала формуватися ще в часи помаранчевої революції. Тоді і зрозуміла, що жити в суспільстві і бути аполітичними – неможливо.

2018 став для мене переломним. Тоді в обласній дитячій лікарні було багато правопорушень з боку керівництва. На жаль, люди звикли миритися з беззаконням замість того, щоб захищати свої права. Я не могла мовчати. Тому із кількома однодумцями вирішили створити нову, дієву справжню організацію, яка відстоюватиме реальних працівників, а не керівників. Так в обласній дитячій лікарні народилася первинна профспілка. Назвали її «Альтернативна профспілка медичних працівників» і почали боротися за права медиків.

Цього року йду в депутати, бо вважаю своєю місією відстоювати проведення медичної реформи на якісному рівні.

Більше про Наталію Митник можна дізнатися за посиланням.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]