Наталія Демяник

Округ №3: Бам- Короля Данила – Мазепи- с.Крихівці – с.Чукалівка – с.Драгомирчани – с.Радча

Секретарка обласної організації Української Галицької Партії, громадська активістка, волонтерка, членкиня ГО “Дружина Воїна”

Вік: 36

Я корінна франківчанка, народилася в сім’ї простих робітників: мама працювала бухгалтеркою у лікарні, а батько – на арматурному заводі.

Зараз з чоловіком виховуємо двоє чудових дітей, котрі мріють про професійний футбол та акторську сцену. Я вірю, що в них вийде реалізуватися саме в Івано-Франківську. З власного досвіду знаю, що таке війна. У 2014 році чоловіка рапортували на Схід. Поки він захищав державу, сама виховувала дітей. Довелось приймати нові виклики і давати раду за двох. Та після приходу чоловіка з війни випробування не закінчились – потрібен був час та зусилля на його реабілітацію і повернення до цивільного життя. Ми успішно здолали цей шлях. Тоді і почала допомагати іншим жінкам з подібними проблемами, працювала також із внутрішньо переміщеними особами, волонтерила в «Карітасі». Втілила багато ініціатив і проєктів. Це були зустрічі сімей з психологами, духівниками, різні майстер-класи.

Не раз чула слова вдячності. Такі щирі, що аж до сліз. Тоді я зрозуміла, що все було недаремно. І що цей шлях мій.

В політику пішла несподівано для себе. В один день я просто відчула потребу допомогти людям, які опинилися у такій ситуації, як я колись

Так я вирішила, що балотуюся в міську раду.

Прагну змін для людей, зокрема:

  • хочу працювати над програмою з підтримки сімей учасників АТО (ОСС), відстоювати їх права та інтереси;
  • обіцяю навести лад у дитячій школі футболу;
  • буду дбати про облаштування місця для вигулу домашніх тварин і дресирування собак.

Більше про Наталію Демяник можна дізнатись за посиланням.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]