Максим Шовкопляс

Округ №4

Співзасновник та керівник компанії “ЛЕТ-ІФ”, аспірант Івано-Франківського національного технічного університету нафти та газу, пластун.

Мені 33 роки. Живу в Івано-Франківську, бо вважаю це місто найкомфортнішим в Україні.

Вищу освіту здобув в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти та газу. Зараз продовжую навчання в аспірантурі. Мрію про викладацьку діяльність.

Двадцять років тому прийшов до Пласту – Національної скаутської організації України і досі залишаюся в пластовій родині.

Щиро переконаний у тому, що наші діти мають виховуватися в українському дусі: вони повинні розуміти важливість боротьби наших предків, цінність української духовної спадщини та необхідність її збереження для майбутніх поколінь.

Справедливість, свобода слова, вільнодумство — це все дав мені ПЛАСТ. Тому, коли хлопці із організації почали збиратися на Помаранчеву революцію, навіть не думав. У Києві на нас чекали спартанські умови: спали на підлозі, їли сухом’ятку, милися по черзі. На другу революцію зібралися за одну ніч.

Зараз Україна нагадує мені чортополох — занедбана, засохла, але коли цвіте, то красиво і дуже корисно. Маємо спільно добре попрацювати, щоб наша Україна почала квітнути.

Нарікати на владу немає сенсу, якщо ти не готовий взяти на себе відповідальність. Тому я йду в депутати.

Є речі, які варто змінити на краще. Мої пропозиції:

  • пристосувати місто для молоді: збудувати скейт-парки, спортивні майданчики тощо
  • облагородити прибережні території річок
  • зробити місто зручним не лише для пішоходів, але й для водіїв

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]