Іван Вережак

34 роки. Народився і проживає у с. Котиківка. Закінчив Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника за спеціальністю “Інформатика”. Сільський голова с. Котиківка.

Зі студентських років бере активну участь у громадському житті. Був студентським мером. Мав можливість працювати за кордоном, але повернувся. Переконаний, що і тут ми зможемо збудувати якісний простір для життя. Організував ГО “Молодіжний клуб “ТУР”. Разом втілили багато екологічних ініціатив і проєктів із благоустрою Городенківщини. Вперше взяв участь у виборах у 2015 році і став сільським головою. Магістр публічного управління.

Учасник обидвох сезонів національного телепроєкту “Нові лідери”, активіст ініціативної групи зі збереження Дністра та розвитку Дністровського каньйону, лауреат премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

В Українській Галицькій Партії знайшов однодумців, які працюють для своїх громад. Разом розробили програми розвитку для найбільших ОТГ області. Тепер іде на вибори кандидатом на посаду голови Городенківської ОТГ і в депутати обласної ради.

  • Кандидат на посаду голови Городенківської ОТГ та у депутати Івано-Франківської обласної ради.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]